Nadmuchiwany Namiot Sali Koncertowej

Szczegóły produktu


Nadmuchiwany Namiot Sali Koncertowej


Szczegół:
Rozmiar: 10m x10m x4mH, dopuszczalny inny rozmiar klienta.
Materiał: plandeki PVC lub nylon z ripstopem

   

Ile dmuchawy zależy od wielkości namiotu, Zwykle 2 szt. Dmuchawy do namiotu 100sqm. Dmuchawa powietrza z certyfikatem CE lub UL. Wtyczkę można również dostosować

uszczelniona powietrzem pompa powietrza

dmuchawa powietrza bez zapasu powietrza

Nadmuchiwany kubiczny namiot koncertowy doskonale nadaje się do szerokiej gamy imprez wewnętrznych i zewnętrznych, gdzie do promowania swojej marki niezbędna jest nowoczesna, profesjonalnie oznakowana struktura.

Wykonujemy na zamówienie każdy nadmuchiwany kubiczny namiot koncertowy, a żadna praca nie jest zbyt duża ani mała. Nasz nadmuchiwany sześcienny namiot koncertowy jest produkowany przy użyciu szeregu materiałów plandekowych z PCV i jest napompowany przez dmuchawy zewnętrzne o napięciu 110v, które nieustannie pompują powietrze z każdej strony namiotu.

Oferujemy szeroką gamę wykończeń, w tym ściany płaskie i ściany o strukturze plastra miodu, a chociaż kolor biały jest naszym najpopularniejszym kolorem, możemy wyprodukować Twój namiot w niemal każdym kolorze. Podczas projektowania namiotu dostępnych jest wiele opcji, w tym drzwi i okna, panele wentylacyjne, przezroczyste ścianki, przesuwne drzwi wejściowe i wiele innych.

Nasz wewnętrzny zespół projektowy będzie współpracował z klientami, aby stworzyć strukturę, która spełnia ich dokładne wymagania, a nasze usługi projektowania i konsultacji są całkowicie bezpłatne. Każdy namiot, niezależnie od wielkości, może być cyfrowo nadrukowany zgodnie z potrzebami marki Twojej firmy.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot na halę koncertową, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like