Giant odkryty nadmuchiwany dom Apple Bouncer na kemping

Szczegóły produktu
Giant odkryty nadmuchiwany dom dla jabłek na kempingu

1. Wstęp:

Nadmuchiwane domki do jabłek są specjalnie zaprojektowane dla dzieci. Są to tymczasowe nadmuchiwane konstrukcje i budynki oraz inne podobne przedmioty, które są wykorzystywane do celów rekreacyjnych. Ponieważ są one łatwe do transportu i przechowywania po zapakowaniu, można je umieścić w supermarkecie, parkach rozrywki, lokalnych targach, przedszkolach, można je również umieścić na podwórku. Wzrost popularności moonwalków doprowadził do nadmuchiwanego przemysłu zakupowego, który obejmuje dmuchane zjeżdżalnie, tory przeszkód, gry, zabawne miasto i wiele innych.

Powierzchnie dmuchanych zamków składają się z mocnego, grubego PCV lub winylu i nylonu, a zazwyczaj dmuchany zamek jest nadmuchiwany za pomocą dmuchawy elektrycznej lub benzynowej. Zazwyczaj konstrukcja zamku jest przeznaczona dla dzieci według specjalnego tematu i zawsze są wyposażone w urocze i nowatorskie postacie.
Ten nadmuchiwany dom jabłoni może służyć jako pokój dla dzieci, namiot na zewnątrz, namiot kempingowy, może aslo Nadmuchiwany dom dla jabłek.

Szczegóły na zewnątrz nadmuchiwanego domu dla jabłek Giant na kempingu:

Szczegóły na zewnątrz nadmuchiwanego domu dla jabłek Giant na kempingu:

Wymiary: średnica 4m
Pakowany rozmiar: 0,5 x 1,0 M
Waga: 74 kg
Dmuchawa wagi: 10 kg
Czas konfiguracji: 10 minut
Zainstaluj, spakuj: 1 osoby
Pojemność: 6 osób

Cechy domu nadmuchiwanego wyrzutni jabłek Giant na kempingu:
1) Jeśli chodzi o ten namiot bąbelkowy, to jest to podwójna warstwa, uszczelniona powietrzem i dolna powierzchnia z 1 m materiału pokrytego czarną plandeką PVC.
2) Jeśli chodzi o naszą technologię, ta kopuła jest wykonana przez zgrzewanie wysokotemperaturowe, a nie szycie. Zasada spawania wysokotemperaturowego to dwa materiały połączone razem jako jeden materiał. Szwy są bardzo szczelne i schludne.
3) Materiał, z którego korzystaliśmy, to przezroczysty PVC 0,8 mm i plandeka PCV 0,6 mm, który jest bardzo trwały, odporny na promieniowanie UV i 100% wodoodporny.
4) Na dnie kopuły znajdują się pierścienie do zakotwienia. Możesz użyć worków z piaskiem lub kamienia i lin, aby mocno zamocować kopułę na ziemi.
5) Dzięki przezroczystym drzwiom kurtynowym jest to dobry wybór, aby cieszyć się spa wewnątrz kopuły nawet zimą.

Najczęściej zadawane pytania na temat nadmuchiwanego domku dla bramkarzy Giant na świeżym powietrzu :

P. W jaki sposób naprawimy kemping na zewnątrz nadmuchiwany dozownik jabłek Giant ?
A. Drobne cięcia lub przebicia nie wpływają na wydajność, gdy nadmuchiwane podczas wyświetlania. Można je łatwo naprawić po wyświetleniu. W przypadku znacznych szkód usługi naprawy fabrycznej są dostępne po bardzo nominalnych opłatach.
P: Jak długo trwa dom campingowy Giant dla dmuchanych jabłek ?
O. Życie na zewnątrz nadmuchiwanego domu dla jabłek Giant na kempingu zależy od konserwacji. Postępuj zgodnie z zasadami bezpieczeństwa podczas korzystania z nadmuchiwanego domku dla jabłek na kempingu Giant . Jeśli jakakolwiek niewielka szkoda spowodowana przez ostrożność innych osób, możesz użyć materiałów i akcesoriów w niej naprawionych. I jak zwykle, jeśli możesz używać go w prawidłowy sposób, możemy otrzymać 3 lata gwarancji.
P: Jaki jest materiał na Twój kemping nadmuchiwany bramkarz Giant na świeżym powietrzu ?
Odp .: Materiałem używanym do budowy nadmuchiwanego domu dla jabłek Giant na zewnątrz kempingu może być plandeka PCV lub materiał OXFORD lub Nylon, możemy użyć innego materiału do produkcji na życzenie klienta.
P: Jaki sposób wysyłki możemy wybrać?
O: Przesyłka może być zorganizowana przez lot lub samolot. Koszt wysyłki powinien zostać zapłacony przez kupującego. Koszt przesyłki lotniczej jest dużo wysoki, ale należy wziąć krótki czas na dostawę, zwykle w ciągu 5-7 dni Koszt wysyłki do morza jest niższy, jest dużo ekonomiczny w przypadku dużych nadmuchiwanych przedmiotów, ale odebranie towarów zajmuje bardzo dużo czasu, klient musi wykonać importowaną deklarację przez nich samych. Zwykle czas transportu morskiego wynosi 15-30 dni lub więcej, głównie zależy od harmonogramu linii żeglugowej statku.
P: A co z pakietem?
Odp .: Pakujemy na zewnątrz nadmuchiwany dom dla jabłek Giant na kemping , najpierw na dywan, a następnie pakujemy go w torbę z plandeką, aby paczki nie zostały spieczone podczas dostawy. Aby szybko znaleźć swoje towary, wkleimy papier markowy z Twoim numerem zamówienia.
P, chcę próbki? Czy możesz nam udostępnić za darmo?
Odp .: Nie dostarczamy darmowych próbek naszym klientom, ponieważ próbka jest zbyt duża, aby ją wysłać i będzie nas kosztować dużą sumę pieniędzy. Po prostu dostarczamy przykładowy materiał lub sugerujemy zakup jednego produktu jako próbki.
P: Jakiej gwarancji udzielasz?
Odp .: Nasz gigantyczny odkryty nadmuchiwany dom dla jabłek na kempingi może być używany przez ponad 3 lata. Jeśli jest uszkodzony, możesz użyć kleju i materiału do naprawy ... Wyślemy dołączoną torbę z zestawem do każdego nadmuchiwanego produktu.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani gigantyczny nadmuchiwany dom dla jabłek dla kempingów na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: gigantyczny nadmuchiwany dom bramkarz jabłko na kemping, producentów, dostawców, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like