Czarny nadmuchiwany namiot reklamowy w kolorze czarnym

Szczegóły produktu


Czarny nadmuchiwany namiot reklamowy w kolorze czarnym


Szczegół:

Nadmuchiwany namiot sześcianu jest szeroko stosowany na potrzeby eventów, mobilnej stacji roboczej i tymczasowych warsztatów. Może również służyć jako namiot ślubny, imprezowy i reklamowy. Wykonujemy go w komercyjnym plandekowym materiale PCV, dzięki czemu można go łatwo ustawić za pomocą dmuchawy na kilka mennic.
Nadmuchiwany namiot sześcianu może być wykonany w dowolnym rozmiarze, na przykład, możemy przygotować namiot imprezowy na tysiąc osób. Cały nasz nadmuchiwany namiot jest bardzo bezpieczny, nawet namiot jest zepsuty przez przypadek, spadnie bardzo wolno, więc ludzie w środku mają wystarczająco dużo czasu, aby się wydostać, a także można go naprawić w tym czasie.

Tutaj szeroki zakres nadmuchiwanych produktów, w tym:


1>, gry dmuchane (zamek, zjeżdżalnie, combo, gry z przeszkodami .sport, baseny z kulkami, tunele i inne), materiał to plandekę PCV o grubości 0,55 mm i 180º, a odporność na płomień jest zgodna z brytyjską normą BS7837.


2>, szczelne dmuchane (w tym sporty paintballowe, sporty wodne, uszczelnione pontony promocyjne i inne). Materiałem jest plandeka PCV o grubości 0,6-0,9 mm, idealna do uszczelnianych pontonów.


3>, Produkty reklamowe (łuki, namioty, tancerki powietrzne, modele, świąteczne dmuchane i wiele innych). Dostępne są różne rodzaje materiałów.


Fabryka nadmuchiwana caixinin oferuje dmuchawy zatwierdzone przez CE / UL w celu spełnienia różnych wymagań rynkowych.


Hot Tags: komercyjny czarny nadmuchiwany namiot reklamowy, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like