8m Marquee nadmuchiwane nadmuchiwane moduł namiot

Szczegóły produktu

8m Marquee nadmuchiwane nadmuchiwane moduł namiot


Szczegóły:

Nadmuchiwane nadmuchiwane moduł namiotem Marquee zrobiliśmy to w jakości handlowej plandeką PCW, który jest wysoka trwałość, odporność na promieniowanie UV, wodoodporne, odporne na ogień i nr Lead.And wykonujemy według CE & EN71. Pokój Dwuosobowy zszywamy, wszędzie i czterokrotny ściegu w miejscu punktu dolnej. Stosujemy mocny zamek błyskawiczny i istnieje zamek pokrywy poza zamkiem dla ochrony. I wykonujemy klapa za rurą powietrza, klapa może spowolnić powietrza się kiedy moc odciąć nagle. Czym tkwi jest, więcej, możemy także zrobić wiele przymocować pierścienie do poprawki.

 

Aplikacji:

 Ta Dmuchana zjeżdżalnia mogą być używane w domu, ogrodzie, publicznego, hotel, urodzinowe, Szkoła, park rozrywki, przedszkole, festiwalu aktywności, ogłoszenie, promocja, wypożyczalnia, itp.

 

Dlaczego wybrał nas?

1, konkurencyjne ceny: Oferujemy wysokiej jakości produkty najlepiej wart ceny.

2, gwarantowana wysoka jakość: cenimy naszych produktów i oferujemy tylko produkty wysokiej jakości.

3, zadowolony po sprzedaży usługi: nasze nadmuchiwane mogą być używane więcej niż 3 lata. Jeśli jest uszkodzony, można użyć kleju i materiał ją naprawić.

4, zadowolonych klientów doświadczenie: doświadczenia jest to, co bardzo cenimy. Porady przyniesie Ci nie tylko nasze prawdziwie uznanie, ale również "Rabat niespodzianka"!

5, szybka dostawa: postaramy się assit Ci dostawy towarów, jak tylko możemy.

6, klienta Made & OEM dostępne.

 


YOLLOY ODKRYTY, jeden z czołowych producentów i dostawców, teraz przynosi jakości, trwałe i tanie 8m marquee nadmuchiwane nadmuchiwane moduł namiot na sprzedaż z jego profesjonalne i wydajne fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i system zarządzania możemy zapewnić Ci wysokiej jakości i dobrą wydajność produktów.
Hot Tags: 8m marquee nadmuchiwane nadmuchiwane moduł namiot, producentów, dostawców, fabryki, tanio, Sprzedam
Zapytanie

You Might Also Like