7m Czarny nadmuchiwany filmowy projekcyjny namiot na kostki

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


7m Czarny nadmuchiwany filmowy projekcyjny namiot na kostki


Szczegół:
Ten nadmuchiwany namiot projekcji filmowej zwany także kinem mobilnym lub teatrem protable. Jest to nadmuchiwany namiot o strukturze powietrza.

zwiń okno kurtyna drzwi

Nasza jakość: każdy produkt, który wysyłamy do klienta, będzie testem przed wysyłką. Wyśle film i zdjęcie do klienta w celu potwierdzenia wysyłki.

Indywidualna usługa: Tak, prześlij nam szczegóły i szkic lub zdjęcie Twoich wymagań, a my przedstawimy Ci naszą najlepszą cenę. Możemy produkować dmuchane produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami, prześlij nam swój projekt, zdjęcie lub szkic i poinformuj nas o wielkości i ilości zamówionych produktów, które chcesz zamówić, podamy Ci naszą najlepszą cenę.
Dmuchawa: Możemy dostarczyć dmuchawę o napięciu 110V, 220V i 380V zgodnie z Twoimi wymaganiami.
Sposób wysyłki: Przesyłka może być zorganizowana przez widzenie lub samolot. Koszt wysyłki powinien zapłacić kupujący. Koszt wysyłki lotniczej jest bardzo wysoki, ale zajmuje mało czasu na dostawę, zwykle w ciągu 5-7 dni koszty wysyłki morskiej są niższe, to jest bardzo opłacalne w przypadku dużych nadmuchiwanych przedmiotów, ale zajmuje bardzo dużo czasu na odbiór towaru, klient musi wykonać importową deklarację celną przez nich samych. Zwykle czas wysyłki morskiej wynosi 15-30 dni lub więcej, głównie zależy od shecdule linii wysyłkowej statku.
Opakowanie: Najpierw pakujemy dmuchane gry dywanowe, a następnie pakujemy paczkę w torbę z plandeką, aby opakowania nie zostały zgniecione podczas procesu dostawy. Aby szybko znaleźć Twoje towary, wkleimy papier z numerem Twojego zamówienia.

quality 2.jpg

How to place your order.png


Zapytanie