Ulepsz nadmuchiwany pokój do malowania

Szczegóły produktu
Jeśli chodzi o nadmuchiwane pomieszczenie do malowania wyposażone w systemy filtrów. Filtry z węglem aktywnym znajdujące się na stacji roboczej są standardem branżowym i są w pełni sprawne, a ich wymiana zajmuje tylko kilka minut. Ponieważ wszystkie warsztaty są produkowane na zamówienie, możemy dopasować rozmiar idealny do konkretnej specjalności - wystarczy zapytać.
Nasza malarnia nadmuchiwanych samochodów moile może zapewnić czyste i bezpieczne środowisko dla mobilnych warsztatów, a także dla środowiska. jest bardzo wygodny w użyciu, wystarczy 10 minut na skonfigurowanie stacji roboczej. i bardzo łatwy do noszenia w samochodzie po opróżnieniu.


W przypadku nadmuchiwanego pomieszczenia do malowania Upgrade wykonaliśmy całą ramę rury powietrznej w szczelnej konstrukcji, po nadmuchaniu rama rury powietrznej może być trzymana przez wiele dni.Oznacza to, że nie potrzebuje ona mocy, aby ją nadmuchać przez cały czas, gdy jej używasz . A to sprawia, że ​​korzystanie z niego jest wygodniejsze. Tak myślisz ? Materiał użyliśmy plandeki PCV, która jest wzmocniona siatką wewnątrz i obustronnie powleczona PVC, jest wodoodporna, odporna na promieniowanie UV, trudnopalna i bardzo wytrzymała. Produkujemy go również zgodnie z EC& Standard UL.

Poniżej znajduje się kilka rysunków projektowych w celach informacyjnych, jak pokazano poniżej:inflatable painting room

Rozmiar można również dostosować, jeśli masz jakieś własne pomysły, nie wahaj się z nami skontaktować, z przyjemnością Ci zaoferujemy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu tutaj.
Hot Tags: ulepsz nadmuchiwaną malarnię, producentów, dostawców, fabrykę, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like