Uaktualnić nadmuchiwane malowania pokoju

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Uaktualnić nadmuchiwane malowania pokoju


Do uaktualnienia nadmuchiwane malowanie pokoju, zrobiliśmy wszystkie ramki rury powietrza w szczelnym struktury, po pompowania, rama rura powietrza mogą być prowadzone przez wiele dni. Oznacza to, że nie potrzebuje zasilania aby nadmuchać go cały czas, gdy używasz go. I to uczynić go bardziej wygodnym, kiedy używasz go. Czy uważasz, tak? Materiał użyliśmy plandeki PVC, które siatki wzmocnionej wewnątrz i obie strony pokryty PVC. Jest wodoodporny, odporny na UV, zmniejszających palność i wysoka trwałość. I produkujemy również go według we & standard UL.

 

Węgiel aktywowany, filtry są w stacji roboczej są przemysłu standardowych i w pełni sprawne, biorąc tylko minuty aby je wymienić. Wszystkie warsztaty są niestandardowe produkowane, możemy idealny rozmiar do potrzeb konkretnej specjalizacji, po prostu zapytaj.

 

 

Nasz pokój nadmuchiwane obraz naszej może zapewnić czyste i bezpieczne envionment dla mobilnych serwisów a także dla środowiska. jest to bardzo wygodne do użytku, zaledwie 10 min można skonfigurować stację roboczą. i bardzo łatwy do przenoszenia przez samochód po przebicia.

Niektóre projekt rysunek poglądowy jak poniżej wyświetlone są następujące:
 
 

 

Wielkość można dostosować, jeśli masz jakieś pomysły, prosimy o kontakt z nami, chętnie służymy Państwu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami tutaj.


YOLLOY ODKRYTY, jeden z czołowych producentów i dostawców, teraz przynosi jakości, trwałe i tanie malowanie nadmuchiwane uaktualnienia pokój na sprzedaż z jego profesjonalne i wydajne fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i system zarządzania możemy zapewnić Ci wysokiej jakości i dobrą wydajność produktów.
Zapytanie