Nadmuchiwane namioty do piaskowania sodą

Szczegóły produktu

Jeśli chodzi o ten nadmuchiwany namiot samochodowy, będzie on również używany do namiotu do czyszczenia sodą. Co to do cholery jest soda !? Cóż, soda jest podobna do piaskowania, tyle że zamiast piasku używana jest soda oczyszczona. Ten proces czyszczenia sodą służy do usuwania farby i rdzy ze starszych pojazdów, które są często odnawiane. Sodowanie może być również stosowane do wielu innych procedur usuwania lub czyszczenia farby.

ToNadmuchiwaneNamiot do piaskowania jest przeznaczony do przenoszenia z miejsca na miejsce. Jest to idealne rozwiązanie, aby udać się do klienta, zamiast zapraszać go do Ciebie. Wejście z przodu iz tyłu ułatwi wejście dla pojazdów i małych łodzi.

Więcej podobnych nadmuchiwanych namiotów do piaskowania w celach informacyjnych.
inflatable auto repair shelter
Dostosowany może być dostępny. Takie jak boczne przezroczyste okna, otwory wydechowe i tak dalej. Masz jakieś pomysły na temat namiotu, który chcesz? Jeśli tak, zachęcamy do kontaktu, stworzymy idealny namiot.


Zalety produktu:
* Są bardzo trwałe, więc nie musisz się martwić, że zostaną uszkodzone podczas pakowania i rozpakowywania.


* Łatwo jest nadmuchać i opróżnić, a dzięki dmuchawom elektrycznym, które są dołączone do opakowania, zajmuje to nie dłużej niż kilka minut.


* W pełni konfigurowalny za pomocą logo firmy i kolorów.


* Wystarczająco duży, aby z łatwością pomieścić w środku największy samochód domowy


* Niedrogi w eksploatacji - wystarczy źródło zasilania dla dmuchaw elektrycznych.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałe i tanie nadmuchiwane namioty do piaskowania sodą na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Hot Tags: nadmuchiwane namioty sodowe, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like