Piaskowane namioty dmuchane

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Piaskowane namioty dmuchane


Szczegół:
Piaszczyste piaskowanie Namioty
Będzie również stosowany do oczyszczania strumieniowo-ściernego. Co do cholery to sody do piaskowania !? Cóż, obróbka strumieniowo-ścierna jest podobna do piaskowania, ale zamiast piasku używa się tylko sody oczyszczonej. Ten proces oczyszczania strumieniowo-ściernego jest stosowany do usuwania farby i rdzy ze starszych pojazdów, które często są przywracane. Soda może być również stosowana do wielu innych procedur usuwania lub czyszczenia lakieru.
Ten konkretny namiot jest przeznaczony do przenoszenia z miejsca na miejsce. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie przychodzą do Ciebie. Przednie i tylne wejście ułatwi wsiadanie do pojazdów i małych łodzi.
Więcej podobnych modeli w celach informacyjnych.

   

Dostosowane mogą być dopuszczalne. Jeśli masz jakiekolwiek specjalne wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i drukowania logo, prosimy o kontakt z nami.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałe i tanie dmuchane namioty srebrne na sprzedaż w swojej profesjonalnej i produktywnej fabryce. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie