Soda Piaskowanie Nadmuchiwane namioty

Szczegóły produktu

Jeśli chodzi o to nadmuchiwane namioty samochodowe, będzie również używany do wydmuchiwania sody namiot. Co do cholery jest soda wybuchowych!? Cóż, wydmuchiwanie sody jest podobne do piaskowania, tylko że zamiast piasku stosuje się sodę oczyszczoną. Ten proces piaskowania sody służy do usuwania farby i rdzy ze starszych pojazdów, które są często przywracane. Soda wybuchowych może być również stosowany do wielu innych procedur usuwania farby lub czyszczenia.

NadmuchiwaneNamiot piaskowy jest przeznaczony do przenoszenia z miejsca na miejsce. Jest to idealne rozwiązanie do pójścia do klienta, zamiast klienta przyjść do Ciebie. Przednie i tylne wejście ułatwi łatwe wejście dla pojazdów i małych łodzi.

Bardziej podobne nadmuchiwane namioty do śrutowania dla Twojej informacji.
inflatable auto repair shelter  
Dostosowane mogą być dostępne. Takie jak boczne przezroczyste okna, otwory wydechowe i tak dalej. Czy masz jakieś pomysły na temat namiotu, który chcesz? Jeśli tak, prosimy o kontakt z nami, zrobimy idealny namiot w twoim umyśle.


Zalety produktu:
* Są bardzo trwałe, więc nie musisz się martwić o ich uszkodzenie podczas pakowania i rozpakowywania.


* Łatwo jest nadmuchać i opróżniać, a dzięki dmuchawom elektrycznym dołączonym do pakietu, trwa to nie dłużej niż kilka minut.


* W pełni konfigurowalny z logo firmy i kolorami.


* Wystarczająco duży, aby pomieścić największy samochód domowy wewnątrz z łatwością


* Niedrogie do pracy- wszystko, co jest potrzebne jest źródłem zasilania dla dmuchaw elektrycznych.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, teraz przynosi jakość, trwałe i tanie piaskowanie sody piaskiem nadmuchiwane namioty na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.

Hot Tags: soda piaskowanie nadmuchiwane namioty, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like