Czerwony i biały nadmuchiwany namiot samochodowy warsztatowy

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Ten nadmuchiwany namiot samochodowy jest konstrukcją szczelną, a po nadmuchaniu powietrze można utrzymać w środku przez cały dzień. Jest w 100% wodoodporny. A ściana boczna jest przezroczysta, aby wpuszczać światło dzienne do pomieszczenia.Jest jasno, gdy pracujesz w środku.Łatwo jest ustawić i spakować.Jeśli potrzebujesz urządzenia w większości na stałe i czasami przewożone w inne miejsce. To jest dla ciebie bardzo odpowiednie.


Jeśli chodzi o nadmuchiwany namiot warsztatowy, może być używany do warsztatu samochodowego, serwisu samochodowego i warsztatu samochodowego itp.


Oto szkicowy rysunek tego modelu.

inflatable car workshopinflatable car tent

Pompka do namiotu samochodowego:Certyfikat CE / UL
Czas produkcji:około 10-15 dni roboczych po wpłaceniu 50% depozytu.
Metody wysyłki:ekspresowym, morskim lub lotniczym
Zapłata:Przelew bankowy T / T, western union, paypal, gram pieniędzy

Dostosowane mogą być dopuszczalne.Jeśli jakiekolwiek wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i logo, prosimy o poinformowanie nas.Lub jeśli masz szkic i jakiś specjalny pomysł, możesz również podzielić się z nami, chcielibyśmy pracować z tobą w celu uzyskania idealnego namiotu samochodowego, który chcesz .

Fllowing to ten sam model w innym kolorze w celach informacyjnych:inflatable tent for car care


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani czerwono-biały nadmuchiwany namiot samochodowy na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Hot Tags: czerwony i biały nadmuchiwany namiot samochodowy warsztatowy, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie