Czerwony i biały nadmuchiwany namiot samochodowy warsztatowy

Szczegóły produktu

Ten nadmuchiwany namiot samochodowy jest konstrukcją uszczelnioną powietrzem. Po pompowaniu powietrza może być trzymany w środku przez majowy dzień. Jest w 100% wodoodporny. A ściana boczna jest czysta, aby światło dzienne weszło do pokoju. Jest jasny, gdy pracujesz w środku. Jest łatwy w konfiguracji i pakowania. Więc jeśli potrzebujesz jednostki w większości stałe i transportowane do miejsca od czasu do czasu. Jest bardzo odpowiedni dla Ciebie.


Jeśli chodzi o nadmuchiwany namiot warsztatowy może być używany do warsztatu samochodowego, serwisu naprawczego samochodów i warsztatu konserwacji samochodów itp.


Oto roboczy rysunek tego modelu.

inflatable car workshopinflatable car tent

Pompa do namiotu samochodowego:Certyfikat CE/UL
Czas produkcji:około 10-15 dni roboczych po wpłaceniu 50% depozytu.
Metody wysyłki:ekspresowo, drogą morską lub powietrzną
Płatności:T / T przelew bankowy, western union, paypal, pieniądze gram

Dostosowane mogą być dopuszczalne. Jeśli jakiekolwiek wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i logo, pls doradzić nam. Lub jeśli masz szkic i jakiś specjalny pomysł, możesz również podzielić się z nami, chcielibyśmy pracować z Tobą, aby uzyskać idealny namiot samochodowy, który chcesz.

Fllowing są tego samego modelu w innym kolorze dla odniesienia:inflatable tent for car care


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, teraz przynosi jakość, trwałe i tanie czerwone i białe nadmuchiwane namiot samochodowy warsztat na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.

Hot Tags: czerwony i biały nadmuchiwany namiot samochodowy warsztatowy, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like