Czerwony i biały nadmuchiwany warsztat samochodowy namiot

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Czerwony i biały nadmuchiwany warsztat samochodowy namiot


Szczegół:
Namiot warsztatowy służy do warsztatu samochodowego, serwisu samochodowego i warsztatu samochodowego itp.
Namiot ten jest uszczelniony powietrzem. Po nadmuchaniu powietrze może być utrzymywane w środku przez dzień. Jest w 100% wodoodporne. A boczna ściana jest jasna, aby światło dzienne mogło dostać się do pomieszczenia. Jest jasne, gdy pracujesz w środku. Jest łatwe do ustawienia i pakowania. Tak więc, jeśli potrzebujesz urządzenia w większości stałego i transportowanego do lokalizacji od czasu do czasu. Jest to bardzo odpowiedni dla ciebie.
Oto szkic tego modelu.

   

Dostosowane mogą być akceptowane. Jeśli wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i logo, pls nam doradzają. Jeśli masz szkic i jakiś specjalny pomysł, możesz się z nami podzielić, chcielibyśmy pracować z Tobą nad idealnym namiotem samochodowym, który chcesz .

Pompa: certyfikat CE / UL

Czas produkcji: około 10-15 dni roboczych po zapłacie 50% depozytu.

Metody wysyłki: ekspresowe, drogą morską lub lotniczą

Płatność: przelew bankowy T / T, western union, paypal, gram pieniędzy

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani czerwony i biały nadmuchiwany namiot warsztatowy na sprzedaż w swojej profesjonalnej i produktywnej fabryce. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie