Przenośny nadmuchiwany składany namiot myjni samochodowy

Szczegóły produktu

Ten mobilny nadmuchiwany namiot samochodowy może być używany do myjni samochodowej, stacji naprawy samochodów, stacji roboczej i garażu samochodowego, itp. Jego ustawienie zajmuje tylko 5-10 minut. A ten nadmuchiwany namiot samochodowy potrzebuje dmuchawy, aby ciągle dmuchać, gdy klient korzysta.

 

O produkcji nadmuchiwanego składanego namiotu myjni samochodowej, mamy profesjonalny zespół projektowy, zrobimy produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami, ,jak rozmiar, kolor itp., przed produkcją, zrobimy projekty 3D do sprawdzenia przed produkcją, jeśli jakakolwiek część nie jest spełniona, zmienimy projekt dla Ciebie, dopóki nie zostaniesz spełniony, dzięki czemu możesz zaufać naszej firmie i jakości.

 

Poniżej znajdują się rysowanie konstrukcji 3D dla nadmuchiwanego namiotu myjni samochodowej:

3D design drafts of Portable inflatable folding car wash tent


Do tego mobilnego nadmuchiwanego namiotu myjni samochodowej, materiał jest Oxford tkaniny + Clear PVC, jeśli potrzebujesz lepszego materiału i chcesz go bardziej trwałe i wodoodporne, możemy również zrobić nadmuchiwany namiot samochodowy w komercyjnych klasy PVC Plandeka dla Ciebie zamiast tkaniny Oxford.

 

Poniżej gotowe zdjęcia tego białego Oxford tkaniny nadmuchiwane samochód szczegółowo namiot:

finished pictures of portable inflatable folding car wash tent

 

Istnieją 2 okna z każdej strony, to 2 warstwy do okien, wewnątrz jest Przezroczysty panel okienny PVC, a na zewnątrz jest stała rollable oxford pokrywy okiennej można zwinąć przez linę, gdy używasz go, aby uzyskać więcej słońca w namiocie. Zrobiliśmy również kilka pierścieni D na namiocie i na dole i zapałki liny, aby związać dla większej stabilności. Jeśli używasz do mycia samochodu, zrobimy otwór spustowy na dole, aby spuścić wodę z namiotu.

 

Poniżej znajdują się szczegółowe zdjęcia nadmuchiwanego namiotu do myjni samochodowej:

details of portable inflatable folding car wash tent

 

Poniżej więcej zdjęć dla odniesienia, jeśli potrzebujesz podobnego nadmuchiwanego wiata samochodowego, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

more related style of portable inflatable folding car wash tent

Hot Tags: przenośny nadmuchiwany składany namiot samochodowy, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like