Przenośny nadmuchiwany namiot roboczej Carcoon

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot stacji roboczej carcoon jest efektem mobilnej budki z farbą z wykorzystaniem jednostki naprowadzającej powietrze i standardowych mediów filtracyjnych zarówno na wejściu, jak i wydechu.


Materiał użyliśmy plandeki PCV, które siatki wzmocnione wewnątrz i obu stron PVC powlekane. Jest wodoodporny, odporny na ogień i działanie przeciwmarzane przed promieniowaniem UV.


Nadmuchiwana stacja robocza jest idealna dla mobilnych warsztatów, zapewniając czyste, dobrze wentylowane środowisko pracy wolne od ograniczeń pogodowych i co najważniejsze chroniąc środowisko przed szkodliwymi emisjami.


Poniżej przedstawiono więcej szczegółów nadmuchiwanej stacji roboczej natryskowej, mam nadzieję, że pokaże ci bardziej jasne informacje o tym modelu.

inflatable painting workstation

Nadmuchiwany namiot malarski to najlepsza konstrukcja w użyciu. Dzieje się tak dlatego, że mają różnorodne zastosowania, które spełniają potrzeby wielu firm. Jego przyjazne dla środowiska i trwałość zapewnia, że jest dobrze akceptowalny przed przepisami ochrony środowiska. Z tego powodu produkty zostały dopuszczone do sprzedaży w wielu częściach świata. Wskazują one, że spełnia normy i przepisy dotyczące jakości.

Kolor przenośnej nadmuchiwanej stacji roboczej można dostosować bez żadnych dodatkowych kosztów. Czy masz własne idealne kolory? Poniżej przedstawiono ten sam model w różnych kolorach dla odwołania.Inflatable Portable Spray tent


dostosowane do indywidualnych potrzeb mogą być dopuszczalne. Jeśli jakiekolwiek wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i drukowania logo, pls skontaktuj się z nami.
Hot Tags: przenośny nadmuchiwany namiot stacji roboczej carcoon, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like