Przenośny nadmuchiwany namiot stacji roboczej Carcoon

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot stacji roboczej Carcoon to efektowna mobilna kabina lakiernicza wykorzystująca jednostkę doprowadzającą powietrze i standardowe w branży materiały filtrujące zarówno na wejściu, jak i na wylocie.


Materiał użyliśmy plandeki PCV, której wewnątrz siatka jest wzmocniona, a obustronnie powleczona PVC.Jest wodoodporna, odporna na płomienie i promieniowanie UV.


Nadmuchiwana stacja robocza jest idealna dla mobilnych warsztatów, zapewniając czyste, dobrze wentylowane środowisko pracy wolne od ograniczeń pogodowych i, co najważniejsze, chroniące środowisko przed szkodliwymi emisjami.


Poniżej znajduje się więcej szczegółów na temat nadmuchiwanej stacji roboczej do natryskiwania, mam nadzieję, że pokaże ci bardziej jasno o tym modelu.

inflatable painting workstation

Nadmuchiwany namiot do malowania to najlepsza konstrukcja do użycia. Dzieje się tak, ponieważ mają różnorodne zastosowania, które spełniają potrzeby wielu firm. Jest przyjazny dla środowiska i trwały, dzięki czemu jest dobrze akceptowany przez przepisy dotyczące ochrony środowiska. Z tego powodu produkty zostały dopuszczone do sprzedaży w wielu częściach świata. Wskazują one, że spełnia on normy i przepisy dotyczące jakości.

Kolor przenośnej stacji nadmuchiwanej można dostosować bez dodatkowych kosztów. Czy masz swoje idealne kolory? Poniżej przedstawiono ten sam model w różnych kolorach w celach informacyjnych.Inflatable Portable Spray tent


dostosowane mogą być dopuszczalne. jeśli masz jakiekolwiek wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i drukowania logo, skontaktuj się z nami.
Hot Tags: przenośny nadmuchiwany namiot stacji roboczej Carcoon, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie