Przenośny nadmuchiwany namiot Auto Spa Express

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Przenośny nadmuchiwany namiot ekspresowy Auto Spa

Pozycja IT-091-9
Rozmiar 6mLx4Wx3mH lub można dostosować
Materiał Plandeki PCV (klasa Commerail)
Kolor i rozmiar można dostosować
Waga około 92 kg
Wielkość opakowania 56 * 56 * 110


Nadmuchiwany namiot ekspresowy Auto Spa nie wymaga specjalnej wiedzy na temat instalacji i instalacji, można go łatwo spakować i przenieść w dowolne miejsce. Są bardzo atrakcyjne i wyjątkowe. Każdy może korzystać z tych nadmuchiwanych kabin. Mogą być używane do różnych celów, takich jak sprzedaż hurtowa, malowanie samochodów i wiele innych. Dostępne są również w różnych wzorach i rozmiarach. Możesz kupić te nadmuchiwane kabiny według potrzeb.

Konstrukcja nadmuchiwanej kabiny lakierniczej jest wyjątkowa. Ma to na celu zaspokojenie potrzeb i oczekiwań osób, które chciałyby z nich skorzystać. Wykonane z przezroczystego i wodoodpornego, aby były trwałe. Niewielka waga sprawia, że jest mobilny i przenośny. Kształt i rozmiar są wygodne dla wielu zastosowań.
Nadmuchiwana kabina lakiernicza jest również źródłem reklamy. Nazwa Twojej firmy może być bannered na twoim stoisku. To reklamuje produkty i usługi, które oferujesz jako towarzysz. Dmuchana kabina lakiernicza jest przyjazna dla środowiska.

Nadmuchiwany namiot ekspresowy Auto Spa to tymczasowa stacja robocza, która zachowuje wysoki poziom wydajności, a także bezpieczeństwo, jednocześnie z wysokiej jakości materiałem i konstrukcją. Namiot ten jest dostępny w różnych kolorach, takich jak pomarańczowy, szary, biały i wiele innych. Nadmuchiwane kabiny lakiernicze to mobilne, przenośne i trwałe produkty, które są przyjazne dla środowiska. Daje to luksus zakładania go w dowolnym miejscu i przy każdej pogodzie.


Fllowing to ten sam model w różnych kolorach dla odniesienia:


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani przenośny nadmuchiwany namiot ekspresowy auto spa z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie