Namiot na zewnątrz namiotu do nadmuchiwania samochodów

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Namiot na zewnątrz namiotu do nadmuchiwania samochodów


Szczegół:
Zastosowanie: namiot do naprawy samochodów, mobilna stacja robocza, zewnętrzny schowek na samochód, tymczasowy magazyn i tak dalej.
Duże nadmuchiwane stanowisko pracy jest bardzo łatwe do ustawienia. Po spłaszczeniu i połączeniu z dmuchawą można je ustawić w ciągu 10 minut. Dzięki temu zaoszczędzisz wiele siły roboczej i czasu.
Na namiocie znajduje się wiele zamków błyskawicznych i chronionych osłon. Mogą one pomóc Ci szybciej się opróżnić.
Mała wentylacja powietrza ma sprawić, że wnętrze będzie miało świeże powietrze. Na innym końcu i kiedy z filtrem, zanieczyszczone powietrze może być czyste przed wejściem do środowiska.

wewnątrz widoku

zamek błyskawiczny i chroniona osłona

mała wentylacja

  Dostosowane mogą być dopuszczalne. Jeśli masz jakiekolwiek specjalne wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i logo lub drukowania, skontaktuj się z nami.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani namiot do pracy na zewnątrz nadmuchiwanego namiotu samochodowego na sprzedaż z jego profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie