Namiot na zewnątrz nadmuchiwanego samochodu w sprayu

Szczegóły produktu

Czy wiesz, jak korzystać z tego nadmuchiwanego schronu roboczego, może być również używany jako namiot do naprawy samochodów, mobilna stacja robocza, schron samochodowy na zewnątrz, nadmuchiwany namiot samochodowy, magazyn tymczasowy i tak dalej.


W namiocie znajduje się wiele zamków błyskawicznych i chronionych osłon, które pomagają szybciej opróżnić namiot, a mała wentylacja powietrza ma sprawić, że wnętrze będzie miało świeże powietrze. Z drugiej strony, z filtrem, zanieczyszczone powietrze może być czyste, zanim dostanie się do środowiska.

Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe zdjęcia, mam nadzieję, że pokażą ci to bardziej jasno.

Kolor mobilnego nadmuchiwanego namiotu samochodowego można dostosować bez dodatkowych kosztów. Poniżej znajduje się ten sam model w różnych kolorach w celach informacyjnych.


Nasze Usługi
1, profesjonalna obsługa przed zakupem, szybka odpowiedź i profesjonalna wiedza
2, bezpieczny sposób płatności, obiecaj bezpieczeństwo pieniędzy
3, kontrola przetwarzania zamówień i raportowanie przy zamówieniu. Aby klient mógł znać szczegóły dotyczące przetwarzania zamówienia
4, ściśle jakościowa kontrola jakości, będziemy profesjonalnym zespołem do kontroli jakości, pokażemy również szczegółowy obraz do sprawdzenia klienta
5, oferują bezpłatny zestaw naprawczy dla każdego nadmuchiwanego namiotu samochodowego

6, po wysyłce przygotujemy wszystkie dokumenty i zaproponujemy klientowi dobrą radę do importu
7, po sprzedaży, utrzymuj dobry kontakt, upewnij się, że produkt jest dobry i doradzaj w zakresie obsługi


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot ochronny do lakierowania na zewnątrz ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Hot Tags: namiot na zewnątrz nadmuchiwanego sprayu samochodowego, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like