Namiot na nadmuchiwany samochód na świeżym powietrzu

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Namiot na nadmuchiwany samochód na świeżym powietrzu


Szczegół:
Jest to namiot z ramą powietrzną. Średnica rury powietrznej wynosi 0,5 m. Tak więc dostępna wielkość wewnętrzna to 8mx4mWx3,5mH. Jest to struktura szczelna dla powietrza, po nadmuchaniu może być trzymana w środku przez wiele dni. Musisz tylko dodać powietrze po 2-3 dniach. Materiał użyliśmy przezroczystego PCV i plandeki PCV, które wzmacniają siatkę wewnątrz i obustronnie powlekane PCV. Jest w 100% wodoodporny, odporny na promieniowanie UV i trudnopalny. Powyżej tych właściwości widać, że ten namiot jest bardzo odpowiedni do użytku na zewnątrz.
W porównaniu z normalnym namiotem metalowym, namiot z ramą powietrzną jest łatwy do ustawienia. Wystarczy spłaszczyć namiot, a następnie podłączyć zawór powietrza i pompę, będzie sam się stawał. Proces ten potrzebuje około 10 minut. Jeśli go potrzebujesz szybciej, możesz użyć 2 pomp razem.
Oto kilka podobnych modeli i zdjęcie strony od naszego klienta dla twojego referencyjnego. Będziesz zainteresowany.


IT-091

IT-091-3

IT-091-2

Dostosowane mogą być accepatable.If wszelkie specjalne wymagania dotyczące rozmiaru, konstrukcji, koloru i logo, pls conytact nas swobodnie.


   


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani odkryty namiot garażowy na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie