Mobilny nadmuchiwany namiot samochodowy car station CarCoon

Szczegóły produktu

Przenośna nadmuchiwana stacja robocza drive-in bazuje na technologii niskiego ciśnienia o dużej objętości. Konfiguracja i likwidacja można wykonać w ciągu kilku minut.  Jest bardzo ekonomiczny i może być używany praktycznie wszędzie.


Standardowa stacja robocza o rozmiarze 8mLx4mx3mH jest idealnym produktem dla mobilnych warsztatów. Pasuje do większości samochodów i SUV-ów.  Nadaje się również do komory izolacyjnej do owijania pojazdów, barwienia okien itp.


Oto rysunek 3D naszego nadmuchiwanego namiotu samochodowego dla Twojego odniesienia.
infatable car workstations

Projekt nadmuchiwanego stanowiska malarskiego jest wyjątkowy. Ma to na celu zaspokojenie wymaganych potrzeb i oczekiwań tych, którzy chcieliby z nich korzystać. To wykonane przejrzyste i wodoodporne, aby były trwałe. Lekki, to sprawia, że jest mobilny i przenośny. Kształt i rozmiar są wygodne dla wielu zastosowań.

Kolor namiotu samochodowego można dostosować bez żadnych dodatkowych kosztów. Czy masz własne idealne kolory? Poniżej przedstawiono ten sam model w różnych kolorach dla odwołania.
Inflatable Portable Spray Room 

Nasza usługa:

1.Odpowiemy na List, gdy tylko go otrzymamy.
2.Skype i telefon jest 24 godziny otwarcia na żądanie.
3.Śledzimy twój po-service, jeśli coś nie jest zadowolony, proszę dać mi znać. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Twojemu zapotrzebowaniu i rozwiązać problem.
4.24-godzinny test infatuation & deflation dla każdego produktu, aby uniknąć wycieku powietrza.
5.Przed dostawą sprawdzimy, spróbujemy i doświadczymy osobiście.


Dostosowane mogą być dopuszczalne, każdy specjalny wymóg, skontaktuj się z nami.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, teraz przynosi jakość, trwałe i tanie mobilne nadmuchiwane carcoon siedzenia pracy namiot samochodowy na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.

Hot Tags: mobilny nadmuchiwany parking carcoon, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like