Mobilny nadmuchiwany namiot samochodowy Carcoon

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Przenośna nadmuchiwana stacja robocza Drive-in jest oparta na technologii niskiego ciśnienia o dużej objętości. Konfiguracja i demontaż zajmuje zaledwie kilka minut. To' jest bardzo ekonomiczny i może być używany praktycznie wszędzie.


Stacja robocza 8mLx4mx3mH o standardowym rozmiarze to idealny produkt dla mobilnych warsztatów. Pasuje do większości samochodów i SUV-ów. Nadaje się również do komory izolacyjnej do oklejania pojazdów, przyciemniania szyb itp.


Oto rysunek 3D naszego nadmuchiwanego namiotu samochodowego w celach informacyjnych.
infatable car workstations

Konstrukcja nadmuchiwanego stanowiska malarskiego jest wyjątkowa. Ma to na celu spełnienie wymaganych potrzeb i oczekiwań tych, którzy chcieliby z nich skorzystać. Jest przezroczysty i wodoodporny, aby były trwałe. Lekki, dzięki czemu jest mobilny i przenośny. Kształt i rozmiar są wygodne w wielu zastosowaniach.

Kolor namiotu samochodowego można dostosować bez dodatkowych kosztów. Czy masz swoje idealne kolory? Poniżej przedstawiono ten sam model w różnych kolorach w celach informacyjnych.
Inflatable Portable Spray Room

Nasze usługi:

1.Odpowiemy na Twój list, gdy tylko go otrzymamy.
2.Skype i telefon są otwarte 24 godziny na żądanie.
3.Kontynuujemy twoją obsługę posprzedażną, jeśli coś nie' nie będziesz zadowolony, daj mi znać. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania i rozwiązać problem.
4. 24-godzinne zauroczenie& Test opróżniania dla każdego produktu, aby uniknąć wycieku powietrza.
5.Przed dostawą osobiście sprawdzimy, spróbujemy i doświadczymy.


Dostosowane może być dopuszczalne, wszelkie specjalne wymagania, skontaktuj się z nami.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani mobilny nadmuchiwany namiot samochodowy Carcoon na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: mobilny nadmuchiwany namiot samochodowy carcoon, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie