Mobilny nadmuchiwany namiot do mycia samochodów

Szczegóły produktu

Ten mobilny nadmuchiwany namiot do myjni samochodowej może być używany do myjni samochodowej, namiotu naprawczego, stacji roboczej i garażu samochodowego, itp. Jego ustawienie zajmuje tylko 2-3 minuty. A ten nadmuchiwany namiot potrzebuje dmuchawy, aby dmuchać przez cały czas, gdy klient go używa.


Drzwi wejściowe:2 drzwi wejściowe na końcu namiotu są wykonane z przezroczystego PCV zgodnie z życzeniem klienta&# 39. Podwójny zamek na drzwiach od podłoża do łuku. Klient może otworzyć i zwinąć przezroczyste drzwi do wjazdu samochodu.

Okno:2 okna na każdej ścianie bocznej, w sumie 4 duże okna, które również można zwinąć, gdy klient potrzebuje świeżego powietrza do środka namiotu.

Oto kilka szczegółowych zdjęć poniżej w celach informacyjnych, sprawdź.
Inflatable Wash Tent


Istnieje kilka pasków materiału, które mają 2 cale szerokości i biegną z jednej strony namiotu na drugą. Kiedy klient wciągnie pojazd do namiotu, gdy pojazd jest zaparkowany na pasach, przytrzymuje namiot.


Sposoby wysyłki:

Samolotem, drogą morską, ekspresem Możesz wybrać dowolną z nich.

124173010.jpg


Akceptujemy niestandardowy rozmiar i projekt mobilnego namiotu myjni powietrznej. Wszelkie wymagania dotyczące namiotu, w tym większy lub mniejszy rozmiar, nadruk logo lub zmiana koloru namiotu, daj nam znać.


Hot Tags: mobilny nadmuchiwany namiot do mycia samochodów, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like