Mobilny nadmuchiwany namiot do mycia samochodów

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Mobilny nadmuchiwany namiot do mycia samochodów


Szczegół:
Wysoka jakość z tanimi mobilnymi namiotami samochodowymi.

Ten mobilny nadmuchiwany namiot do mycia samochodów może być używany do myjni samochodowej, stacji napraw samochodów, stacji roboczej i garażu samochodowego, ect.
Ustawienie zajmuje tylko 2-3 minuty. A ten namiot potrzebuje dmuchawy, która ciągle wieje przez cały czas, kiedy klient używa.
Drzwi wejściowe: 2 drzwi wejściowe na końcu namiotu wykonane są z przezroczystego PCV zgodnie z życzeniem klienta. Podwójny zamek na drzwiach od ziemi aż do łuku. Klient może otworzyć i zwinąć przezroczyste drzwi do jazdy samochodem.
Okno: 2 okna na każdej ścianie bocznej, całkowicie 4 duże okna, które również można zwinąć, gdy klient potrzebuje świeżego powietrza wchodzącego do namiotu.
Istnieją paski tkaniny, które mają szerokość 2 cale i przechodzą z jednej strony namiotu na drugą stronę. Kiedy klient pociągnie pojazd do wnętrza namiotu, gdy pojazd jest zaparkowany na pasach, przytrzymuje go.
Oto kilka szczegółowych zdjęć poniżej w celach informacyjnych. Sprawdź.

  

Akceptujemy niestandardowy rozmiar i konstrukcję mobilnego namiotu do myjni samochodowej. Wszelkie wymagania dotyczące namiotu, w tym większy lub mniejszy rozmiar, druk logo lub zmiana koloru namiotu, prosimy nas o tym powiadomić.

Wysyłka 

Samolotem drogą morską, ekspresową.

124173010.jpgZapytanie