Mobilny nadmuchiwany namiot do mycia samochodów

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Ten mobilny nadmuchiwany namiot do myjni samochodowej może być używany do myjni samochodowej, namiotu naprawczego, stacji roboczej i garażu samochodowego, i tak dalej. Jego ustawienie zajmuje tylko 2-3 minuty. A ten nadmuchiwany namiot potrzebuje dmuchawy, aby dmuchać przez cały czas, gdy klient go używa.


Drzwi wejściowe:2 drzwi wejściowe na końcu namiotu są wykonane z przezroczystego PCV zgodnie z życzeniem klienta&# 39. Podwójny zamek na drzwiach od podłoża do łuku. Klient może otworzyć i zwinąć przezroczyste drzwi do wjazdu samochodu.

Okno:2 okna na każdej ścianie bocznej, w sumie 4 duże okna, które również można zwinąć, gdy klient potrzebuje świeżego powietrza do wnętrza namiotu.

Oto kilka szczegółowych zdjęć poniżej w celach informacyjnych, sprawdź.
Inflatable Wash Tent


Istnieje kilka pasków materiału o szerokości 2 cali i biegnących z jednej strony namiotu na drugą. Kiedy klient wciągnie pojazd do namiotu, gdy pojazd jest zaparkowany na pasach, przytrzymuje namiot.


Sposoby wysyłki:

Samolotem, drogą morską, ekspresem Możesz wybrać dowolną z nich.

124173010.jpg


Akceptujemy niestandardowy rozmiar i projekt mobilnego namiotu do mycia samochodów. Wszelkie wymagania dotyczące namiotu, w tym większy lub mniejszy rozmiar, nadruk logo lub zmiana koloru namiotu, daj nam znać.


Zapytanie