Mobilny nadmuchiwany namiot do myjni samochodowej

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot samochodowy jest specjalnie zaprojektowany jako mobilny garaż samochodowy, można go używać jako mobilnej stacji obsługi samochodów, malować w sprayu samochody wewnątrz lub po prostu używać go jako zadaszenia i mycia samochodu.


Jest wodoodporny i łatwy w konfiguracji, bez względu na to, czego go używasz, jest bardzo wygodny, dostosowany jest do przyjęcia, w tym rozmiar, kształt, kolor i dodaj logo.

Wyślemy Ci rysunek 3D namiotu do sprawdzenia przed wyprodukowaniem, abyś mógł mieć wyobrażenie o produkcie, który będziesz mieć.3D design drawing of mobile inflatable car wash tent canopy


Po zakończeniu każdy namiot zostanie przetestowany i prześlemy gotowe zdjęcia lub film do sprawdzenia przed wysyłką, na pewno otrzymasz od nas w 100% dobry i wysokiej jakości namiot.end-products of Mobile inflatable car wash tent canopy


Na suficie znajdują się 2 przezroczyste, uszczelnione świetliki i 4 przezroczyste, uszczelnione okna z każdej strony, przez które wpada światło dzienne do nadmuchiwanego namiotu myjni samochodowej.

Materiał podłogi jest wykonany z plandeki PCV klasy handlowej, jest to cięższy materiał, a podłoga jest przymocowana do namiotu, wykonaj prostą wargę na krawędzi (wysokość 5 cm), aby uchwycić naszą wodę. namiotu co 1 metr na górze, aby związać go w przypadku wiatru i D-ringów na długich bokach namiotu co 1 metr do zawieszenia świateł.details of mobile inflatable car wash tent canopy


Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju nadmuchiwanych baldachimów do myjni samochodowych, jeśli potrzebujesz lepszego materiału i chcesz, aby był bardziej trwały i wodoodporny, możemy również wykonać dla Ciebie nadmuchiwany garaż samochodowy w komercyjnej plandece PCV lub w szczelnej konstrukcji.

more related style of inflatable car tents


FAQ

P: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?

O: Oboje jesteśmy.


P: Czy możesz zmienić rozmiar i kolor na podstawie oryginału?

Odp.: Tak, nasze nadmuchiwane produkty można dostosować do własnych wymagań.OEM / ODM są mile widziane.


P: jaki jest materiał?

Odp.: Mamy PCV, plandekę PCV, tkaninę Oxford lub niestandardowe.


P: Czy możesz wydrukować moje zdjęcie lub logo na produktach?

Odp .: tak, możemy wydrukować twoje zdjęcia lub logo.


P: co zawiera produkty?

Odp .: zawiera nadmuchiwaną jednostkę, dmuchawę z certyfikatem CE lub UL, zestaw naprawczy, instrukcję itp.


P: Jak możemy zainstalować pontony?

Odp .: jest bardzo łatwy w instalacji. Przygotuj ziemię, otwórz paczki pontonów i dmuchawy powietrza, rozłóż pontony, a następnie podłącz dmuchawę powietrza do nadmuchiwanego, włącz prąd, aby go nadmuchać.


P: Jak długo zajmie wykonanie któregokolwiek z tych pontonów, jeśli nie ma ich w magazynie?

Odp.: Zwykły czas produkcji zajmuje zwykle 10-15 dni roboczych, zależy to od stylu, rozmiaru i struktury.


P: Jak wyczyścić nadmuchiwane?

O: Po prostu użyj mydła i wody, nie używaj żadnych rozpuszczalników.

Hot Tags: mobilny nadmuchiwany namiot do myjni samochodowej, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like