Mobilny nadmuchiwany garaż z detalami Namiot

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot garażowy jest specjalnie zaprojektowany jako mobilny garaż samochodowy, można go używać jako mobilnej stacji konserwacji samochodów lub farby natryskowej do samochodów w środku. Lub po prostu użyć go jako wiata samochodowa. Jest łatwy w konfiguracji i opróżnienia. Nasz nadmuchiwany namiot schroniony jest przeznaczony do mobilnych detali. Ustawia się w ciągu kilku minut. Z czasem inflacji zaledwie kilka minut będziesz działać szybko w każdych warunkach pogodowych.

Nasze nadmuchiwane namioty mogą być używane do różnych celów, takich jak hurtownia, malowanie samochodów i wiele więcej. Dostosowane usługi są dopuszczalne, jesteśmy dostępni w różnych wzorach, rozmiarach, kolorach itp. Możesz kupić te nadmuchiwane kabiny zgodnie z potrzebami.

Przed produkcją, zaoferujemy wersje robocze projektowania 3D do sprawdzenia, dzięki czemu możesz wiedzieć, czego chcesz.

3D design drafts of inflatable garage tent

Produkujemy ten nadmuchiwany namiot do naprawy samochodów, a z dobrą opinią naszych klientów, po są opinie w kolorze zielonym & białym.

O pakiecie transportowym, mamy delikatne do świadczenia profesjonalnych usług pakowania dla naszych klientów. Do każdego namiotu z farbą w sprayu samochodowego użyliśmy miękkich dywanów do pakowania wewnętrznego, wodoodpornych, mocnych toreb PCV do ochrony wtórnej i przezroczystych folii PE do pakowania zewnętrznego, aby upewnić się, że namiot lakierniczy samochodowy nie uszkodzi się podczas transportu. Każde opakowanie jest dołączone do dokładnego obrazu nadmuchiwanego namiotu samochodowego i numeru zamówienia dla łatwej klasyfikacji. Również jeśli chcesz dodać drewnianą paletę, gdy opakowanie jest dopuszczalne.

feedback in green & white color of inflatable car detailing tent

Nadmuchiwany namiot samochodowy to tymczasowa stacja robocza, która utrzymuje wysoki poziom wydajności, a jednocześnie bezpieczeństwo z wysokiej jakości materiałem i konstrukcją. Namioty te są dostępne w różnych kolorach, takich jak pomarańczowy, szary, biały, klej, niebieski i wiele więcej. Dmuchane kabiny z farbą są mobilnymi, przenośnymi i trwałymi produktami, które są dla Ciebie przyjazne dla środowiska. To daje luksus konfigurowania go w dowolnym miejscu i w każdych warunkach pogodowych.

Inny kolor tego zestawu nadmuchiwany samochód szczegółowo namiot:

different color of inflatable car detailing tent

Do naszej produkcji tego nadmuchiwanego namiotu garażowego, jest wykonany przez komercyjną plandekę PCV + czysty PVC, jest wodoodporny, odporny na promieniowanie UV, trudnopalny i wytrzymały, wszystkie materiały spełniają standard CE, FDA, ROHS ect., nie ma problemu z używaniem 3-5 lat.

Cały materiał jest cięty przez maszynę do automatycznego cięcia, a nie ręcznie cięte jak inny dostawca, który może upewnić się, że materiał cięty w dokładnym rozmiarze i mniejszej ilości odpadów materiałowych, może również utrzymać linię szwów lub spawania całkowicie prosto podczas produkcji.

Ten nadmuchiwany nadmuchiwany namiot do naprawy samochodów jest strukturą szycia, wszystkie nadmuchiwane produkty szycia są wykonane przez precyzyjne maszyny do szycia i używają unikalnych 12 w jednej wodoodpornej nici nylonowych. Używamy podwójnych szwów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz produktu oraz czterokrotnych szwów do mocnego załadunku dna. Dla każdego rogu i połączenia, istnieją paski wzmacniające, aby upewnić się, że produkt jest wystarczająco bezpieczny, długość każdej pojedynczej igły do szycia wynosi 3mm-8mm.

Każdy nadmuchiwany produkt jest zaprojektowany z zestawem kształtu D lub okrągłymi metalowymi kotew pierścieniowymi, aby instalacja była łatwa i jędrna w stanie silnego wiatru i różnych miejsc.

Oto kilka szczegółów naszego wykonania:

Workmanship of inflatable car tent

Hot Tags: mobilny nadmuchiwany garaż z detalami namiot, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like