Nadmuchiwane urządzenie do pracy w samochodzie

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Nadmuchiwane urządzenie do pracy w samochodzie


Szczegół:
Ten przenośny nadmuchiwany namiot samochodowy może być używany jako mobilna stacja napraw, przenośny schron roboczy, tymczasowa stacja robocza i zewnętrzne auto ..
Jest to struktura dwuwarstwowa. Grubość ścianki wynosi 0,5 m. Tak więc dostępny wewnętrzny rozmiar wynosi 10mx5mWx3mH. Do materiału użyto plandeki PCV klasy handlowej, które są wzmocnione siatką wewnątrz i obustronnie powlekane PCV. Wytrzymałość na rozdarcie osnowy i wątku wynosi 306,5N i 2603N odpowiednio. Jest bardzo wytrzymały, wodoodporny, odporny na promieniowanie UV, trudnopalny i łatwy w czyszczeniu. Nasza gwarancja wynosi 2 lata. Dopóki używasz go prawidłowo, może trwać 3-5 lat.
Może być łatwo ustawiony przez 2 osoby, z dmuchawą powietrza, może być dmuchawą w ciągu min. Dno namiotu ma mocno wzmocnione pierścienie D, aby przymocować namiot, gdy znajduje się na zewnątrz. I baner z logo może być zaakceptowany. Kolorystyka urządzenia może być dostosowywana również na życzenie klienta.
Niektóre podobne namioty naprawy samochodu w celach informacyjnych.

   

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o produkcie, skontaktuj się z nami.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani pneumatyczny zestaw roboczy do samochodu z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie