Nadmuchiwana podkładka na wodę do myjni samochodowej

Szczegóły produktu

Mobilna myjnia samochodowa jest łatwa w konfiguracji i demontażu, zapewniając dużą elastyczność. Po wytoczyniu go, mobilna podłoga jest po prostu napompowana za pomocą dostarczonej dmuchawy. Napompowane podniesione krawędzie ruchomego zakrętu podłogi i powrót do pozycji pionowej, jak pojazd jest napędzany na nadmuchiwanej maty myjni samochodowej.

Nasza nadmuchiwana podkładka uzdatniana jest idealna do wychwytywania i przechowywania wody, aby zapobiec spływowi do kanalizacji, aby umożliwić recykling wody lub wszędzie tam, gdzie może narastać problem środowiskowy.

Zalety myjni samochodowej Mobile Car Wash Pad

1, Mobilny, elastyczny i szybki w konfiguracji
2, Łatwo transportowane
3, Trwały
4, Dostępna produkcja na zamówienie
5, Odporny na chemikalia

Kolor można dostosować bez żadnych dodatkowych kosztów. Poniżej przedstawiono ten sam model w różnych kolorach dla odwołania.
 Inflatable Wash Pads

Porównaj z tradycyjną podkładką
Tradycyjne maty wymagają końcówek piankowych, które łatwo się pogarszają, a także krawędzie pianki są trudne do złożenia i przechowywania. Po złożeniu krawędzi pianki zagniecenia zdążają się (czasami w ogóle się nie rozwijają) zwiększając szanse na wyciek maty z krawędzi. Wiele mat niskiej jakości wymaga wsporników berm, aby utrzymać krawędzie, co uniemożliwia ustawienie i utrzymanie. Z Barry Mat po prostu rozwijać i napompować na szybkie łatwe hermetyzacja wody. Będziesz zaskoczony nadmuchiwanymi podkładkami do prania.


FAQ

P1: Co znajduje się w podkładce do mycia?
Odp .: Jest to nadmuchiwane przedmioty, torba na zestawy naprawcze

Q2. Twoje dmuchawy i pompy spełniają wymagania CE/UL?
Odp .: Nasze dmuchawy i pompy są z certyfikatem CE / UL.

P3: Czy możemy zmienić kolor lub drukowanie na podstawie oryginalnego projektu?
O: Tak, a OEM zaakceptował

P4: Czy możesz wydrukować moje zdjęcie lub logo na nadmuchiwanych produktach?
Odp .: Tak, możemy wydrukować obraz lub logo na nadmuchiwanych produktach, a możesz zaoferować obraz w dowolnym formacie wykonanym przez Photoshop, Coredraw lub AI.

Q5:. Czy można zaprojektować jeden specjalnie?
Odp .: Tak, po prostu wyślij nam szczegóły lub szkic lub zdjęcie swoich wymagań lub pomysł.

Hot Tags: Nadmuchiwana podkładka na wodę do myjni samochodowej, producentów, dostawców, fabrycznych, tanich, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like