Nadmuchiwany namiot samochodowy do warsztatów lakierniczych

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany warsztat lakierniczy powstał w celu uczynienia pracy techników farb bardziej zgodnymi z przepisami, bardziej przenośnymi i wydajniejszymi. Dzięki temu technicy malujący nie mogą malować na świeżym powietrzu. Nadmuchiwane kabiny lakiernicze mają różne kształty i rozmiary. Ma to na celu zaspokojenie różnych potrzeb i zastosowań kabiny lakierniczej. Inne mają otwarte końce i są wodoodporne i mogą być używane jako rolety samochodowe.


Poniżej przedstawiono kilka zalet nadmuchiwanego namiotu ze schronem natryskowym:

1) Wzmacniacz ciężarówki GG; Czyszczenie, malowanie i serwisowanie samochodów
2) Nakładanie naklejek przy złej pogodzie
3) Testowanie urządzeń elektronicznych w środowisku niemetalicznym
4) Namioty okopowe do robót ziemnych
5) Natrysk i nakładanie wałkiem specjalnych powłok betonowych
6) Szybkie ustawienie schronienia na karnawał itp.
7) Płytki basenowe, konserwacja i czyszczenie
8) Stanowiska myjni o wysokiej widoczności


Indywidualne drzwi: zapewniają łatwy dostęp do narzędzi bez konieczności wchodzenia i wychodzenia z nadmuchiwanego namiotu samochodowego.
inflatable spray booth

Kolor nadmuchiwanego namiotu do malowania samochodów można dostosować. Poniżej znajduje się kilka podobnych modeli w różnych kolorach.
inflatable spray shelter tent


Kilka innych pytań, które mogą Cię zainteresować:
P: Jak trwała i trwała byłaby tak duża nadmuchiwana budka?

Odp.: Jeśli używasz go prawidłowo, nadmuchiwany namiot w plandece PCV może trwać 3-5 lat. 2 lata gwarancji. Namiot w oxford może trwać 1-2 lata. Pół roku gwarancji.


P: Jak łatwo ustawić nadmuchiwany namiot tunelowy?
Odp .: po spłaszczeniu namiotu i podłączeniu go do dmuchawy, ustawienie go zajmuje tylko około 10 minut. Zrobiliśmy wiele mocnych i gładkich zamków błyskawicznych w namiocie, spuszczamy powietrze szybciej.


P: materiał jest łatwy do łatania, jeśli namiot zostanie przebity lub rozdarty? Czy jest zestaw poprawek?
Odp.: Materiał, którego użyliśmy, to komercyjna plandeka PVC, jest wzmocniona siatką i obustronnie pokryta PVC. Wytrzymałość na rozdarcie osnowy i wątku wynosi odpowiednio 306,5 N i 2603 N. Jeśli użyjesz go we właściwy sposób, nie będzie łatwo go złamać, ale jeśli nadmuchiwany namiot zostanie przebity lub rozerwany, możesz użyć zestawu łatek i kleju, aby go naprawić.' to bardzo łatwe. Oraz materiały i instrukcje dotyczące łatania, które ci zapewnimy.

Wykonanie na zamówienie jest dostępne. Takie jak rozmiar, kolor i logo itp. Jeśli masz szkic i zdjęcie, wyślij je do nas.


Hot Tags: nadmuchiwany namiot samochodowy w sprayu, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like