Nadmuchiwany namiot samochodowy z kabiną natryskową

Szczegóły produktu

Szczegóły


O tym nadmuchiwanym namiocie samochodowym, użyliśmy materiału jest Commercial Grade PVC Tarpaulin, jest to jeden z najsilniejszych materiałów na świecie, jest odporny na promieniowanie UV, odporny na promieniowanie UV, ognioodporny. Może być używany jako mobilny garaż samochodowy, warsztat natryskowy samochodowy, namiot samochodowy, namiot myjni samochodowy itp., łatwy w konfiguracji, więc jest tak popularny w codziennym życiu.

 

O produkcji nadmuchiwane stoisko natryskowe, mamy profesjonalny zespół projektowy, zrobimy produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami,, jak rozmiar, kolor, itp., przed produkcją, zrobimy projekty 3D do kontroli przed produkcją, jeśli jakakolwiek część nie jest spełniona, zmienimy projekt dla Ciebie, dopóki nie zostaniesz spełniony, więc możesz zaufać naszej firmie i jakości ,poniżej znajdują się rysowanie konstrukcji 3D dla nadmuchiwanej stacji roboczej samochodu:

3D design of  inflatable spray booth car tent

 

Poniżej gotowe zdjęcia auto naprawy nadmuchiwanego namiotu:

finished pictures of  inflatable spray booth car tent

 

Dla nadmuchiwanego namiotu samochodowego kabiny natryskowej,ustawimy jedną rurkę, aby wejść na świeże powietrze, a drugą okno, aby pozbyć się oparów farby. Świeże powietrze wejdzie z tej części i transportu przez rurkę do wewnątrz,i istnieje wiele oczek na wewnętrznej rurze, aby zapewnić czyste powietrze. Opary farby pozbędą się z okna,to z filtrem węglowym, aby zapewnić pozbycie się oparów farby.


Szczegółowe zdjęcia nadmuchiwanego namiotu samochodowego, jak pokazano poniżej:

Details of inflatable spray booth car tent

 

Istnieją dwa drzwi z każdej strony, drzwi zamykają się za pomocą zamka błyskawicznego i mogą zwinąć się przez linę, gdy pracują, robimy również kilka pierścieni D na dole i zapałki liny, aby związać dla większej stabilności. Tylne drzwi mają dodatkowy materiał wokół ramy drzwi, aby rozszerzyć się do drzwi przyczepy i być rzepem w przyczepie, jak tunel wchodząc do przyczepy.

 

Poniżej znajdują się szczegóły mobilnego nadmuchiwanego samochodu szczegółowo namiot:

Details of inflatable spray booth car tent (2)

 

Opinie klienta nadmuchiwanego namiotu do naprawy samochodów:

client's feedback of inflatable spray booth car tent


Hot Tags: nadmuchiwany namiot samochodowy z kabiną natryskową, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like