Nadmuchiwane przenośne pomieszczenie natryskowe

Szczegóły produktu

Nasze nadmuchiwane przenośne pomieszczenie do natryskiwania jest przeznaczone dla bardziej zajętych mobilnych warsztatów, ponieważ może skutecznie kontrolować środowisko pracy, wiele Małe i średnie naprawy mogą być teraz wykonywane na miejscu i przy bardzo wysokim standardzie, duża dmuchawa powietrza zasilająca ciągły, wentylujący przepływ w całym środowisku pracy.


Ten czysty przepływ powietrza w nadmuchiwanym namiocie natryskowym pomaga zarówno chronić operatora, jak i zapewnia odpowiednie środowisko do bezpyłowej, wysokiej jakości pracy.'&# 39 dostępu do śluzy; zapewnia również, że żadne zanieczyszczenia ze środowiska pracy nie mogą wydostać się podczas wchodzenia i wychodzenia z nadmuchiwanego stanowiska pracy. a układ śluzy chroni również wewnętrzną powierzchnię dużych filtrów wejściowych, zapewniając ich dobrą ochronę w komorze, niezależnie od warunków pogodowych i otoczenia.


Poniżej znajduje się zasada działania nadmuchiwanego pomieszczenia natryskowego, mam nadzieję, że pokaże ci to wyraźniej.


working principle of the painting room

Rozmiar można również dostosować, jeśli masz własne pomysły, nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie Ci zaoferujemy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu tutaj.

FAQ:
P1: Czy mógłbyś wykonać nadmuchiwany namiot samochodowy na zamówienie?
Odp .: tak. Jeśli masz zdjęcie i rozmiar, możemy wykonać dla Ciebie nadmuchiwany namiot samochodowy na zamówienie.

P2: Czy możesz wydrukować moje zdjęcie lub logo na nadmuchiwanym pomieszczeniu natryskowym?
Odp .: Tak, potrzebujemy Twojego zdjęcia lub logo na wykresie wektorowym utworzonym przez CorelDraw lub Adobe Illustrator.

P3: Czy organizujesz wysyłkę?
Odp.: Tak, możemy zorganizować wysyłkę drogą morską, lotniczą lub ekspresową, zależy to od naszych klientów.

P4: Jak rozpocząć zamówienie i zorganizować dostawę?
Odp .: rozpoczniemy produkcję po otrzymaniu wpłaty w wysokości 50%, po zakończeniu zamówienia prześlemy Ci prawdziwe zdjęcia w celu potwierdzenia i poprosimy o przesłanie salda, a następnie wyślemy je do Ciebie.

P5: Jak wyczyścić nadmuchiwany namiot malarski?
O: Po prostu użyj mydła lub czystej wody. Nie używaj żadnych rozpuszczalników.
Hot Tags: nadmuchiwana przenośna kabina lakiernicza, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like