Inflatable Portable Spray Room

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Inflatable Portable Spray Room


W dzisiejszych czasach pojęcie ochrony środowiska staje się coraz bardziej popularne, a wszystkie obszary życia wprowadziły politykę w zakresie ochrony środowiska. Nasza mobilna, nadmuchiwana komora natryskowa została zaprojektowana z myślą o ochronie środowiska. używamy 2,800 CFM jednostki dostarczania powietrza i standardowych mediów filtracyjnych (węgiel aktywny) zarówno na wejściu, jak i na wydechu, co może wyeliminować większość szkodliwych substancji, takich jak tradycyjne materiały powszechnie stosowane w naprawie pojazdów mechanicznych, na przykład farby rozpuszczalniki, środki czyszczące, wypełniacze itp., dzięki czemu projekt ten może zapewnić wyjątkową funkcjonalność i wentylacyjny przepływ powietrza w całym systemie.

Nasza nadmuchiwana przenośna natryskownia jest przeznaczona dla bardziej ruchliwych warsztatów mobilnych, ponieważ może w sposób rzetelny kontrolować środowisko pracy. Wiele małych i średnich napraw można teraz wykonać na miejscu i w bardzo wysokim standardzie, duża dmuchawa powietrza dostarczająca ciągły, wentylacyjny przepływ w całym środowisku pracy, Ten czysty przepływ powietrza pomaga chronić operatora i zapewnia odpowiednie środowisko do bezpyłowej pracy o wysokiej jakości. "Dostęp do śluzy powietrznej" zapewnia również, że żadne zanieczyszczenia pochodzące ze środowiska pracy nie mogą uciec przed wejściem do stacji roboczej lub jej opuszczeniem. układ śluzy chroni również wewnętrzną powierzchnię dużych filtrów wejściowych, utrzymując je w dobrze zabezpieczonej komorze, niezależnie od warunków pogodowych i otoczenia.

Rozmiar można również dostosować, jeśli masz jakieś własne pomysły, nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie Ci zaoferujemy. Zapraszamy do skontaktowania się z nami tutaj.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałą i tanią, nadmuchiwaną przenośną maszynę natryskową na sprzedaż w jej profesjonalnej i produktywnej fabryce. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie