nadmuchiwany garaż samochodowy

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

nadmuchiwany garaż samochodowy jest również szeroko stosowany jako nadmuchiwany namiot wyścigowy, nadmuchiwany namiot samochodowy, nadmuchiwany namiot imprezowy, nadmuchiwany namiot reklamowy, nadmuchiwany namiot sportowy, nadmuchiwany namiot wystawowy, nadmuchiwany namiot ślubny, nadmuchiwany namiot magazynowy, namiot do odpoczynku i tak dalej.


Poniżej znajduje się kilka udostępnionych zdjęć od naszych klientów, a nasi klienci używają ich do pokazów wyścigów samochodowych, wyglądają świetnie, czyż nie' prawda?
Inflatable racing show tent


Nasza przewaga:
1, ponad 10 doświadczeń w nadmuchiwanym przemyśle
2, producent i cena fabryczna
3. Małe MOQ jest mile widziane


Uwaga

(1) Utrzymuj miejsce pracy w czystości. Zagracone obszary sprzyjają kontuzjom.

(2) Jest łatwy w montażu, jeśli jest zgodny z naszą instrukcją montażu. Nieprawidłowy montaż może spowodować niepotrzebne błędy.

(3) Miej świadomość możliwych warunków wietrznych; przymocować podstawę do betonu, jeśli taka sytuacja może wystąpić. Zdejmij osłonę podczas huraganu.

(4) Oczyść śnieg na czas i nie pozwól mu siedzieć przez dłuższy czas.

(5) Uważaj na źródła zasilania i ciepła. Nie trzymaj źródeł ciepła w pobliżu plandeki. Nie wystawiać na działanie otwartego ognia.


Istnieje możliwość wykonania niestandardowego rozmiaru, koloru, logo itp. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o podanie rozmiaru, który będziesz potrzebował, a my pomożemy Ci znaleźć odpowiedni nadmuchiwany garaż, który chcesz.

Zapytanie