nadmuchiwany garaż w garażu

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany garaż w garażu


Szczegół:


Nasz szybki, przenośny schowek ochroni Cię przed wiatrem, deszczem, śniegiem i słońcem. Jest łatwy w konfiguracji, może być zainstalowany w dowolnym miejscu. Wszystkie nasze nadmuchiwane namioty są bardzo bezpieczne, nawet namiot jest zepsuty przez przypadek, spadnie bardzo wolno, więc ludzie w środku mają wystarczająco dużo czasu, aby się wydostać, a także można go naprawić w tym czasie.


Uwaga

(1) Utrzymuj miejsce pracy w czystości. Zagracone obszary mogą powodować kontuzje.

(2) Trzymaj dzieci z daleka. Bądź świadomy bezpieczeństwa osobistego.

(3) Jest łatwy w montażu, jeśli zgodnie z naszą instrukcją montażu. Nieprawidłowy montaż może spowodować niepotrzebne błędy.

(4) Bądź świadomy możliwych wietrznych warunków; przymocuj podstawę w betonie, jeśli taka sytuacja może wystąpić. Usuń osłonę podczas huraganu.

(5) Oczyść śnieg w czasie i nie pozwól, aby śnieg siedział przez dłuższy czas.

(6) Zachowaj ostrożność w przypadku źródeł zasilania i ciepła. Nie przechowuj źródeł ciepła w pobliżu plandeki. Nie narażaj się na otwarty płomień. Nadmuchiwane Chiny Nadmuchiwane Garażowe Alibaba Chiny Nadmuchiwane Garażowe Alibaba Chiny Nadmuchiwane Garaż na Garaż


Niestandardowe wykonanie może być dostępne. Takie jak rozmiar, kolor, logo itd. Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o podanie potrzebnego rozmiaru, a my pomożemy znaleźć odpowiedni dmuchany garaż, który chcesz.YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i niedrogi, nadmuchiwany garaż do garażu na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie