mobilny wiaty nadmuchiwane

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

mobilny wiaty nadmuchiwane


Szczegół:

Ta nadmuchiwana wiata ma konstrukcję szczelną dla powietrza, więc potrzebuje pompy powietrza, aby ją nadmuchać, po nadmuchaniu może utrzymać nadmuchiwaną kształt przez wiele dni, nie potrzebuje pompy powietrza, by ją cały czas napompować. Materiał użyliśmy plandeką PCV, która wzmocniona siatką wewnątrz i obustronnie powleczona PVC. Jest wodoodporna, odporna na promieniowanie UV, trudnopalna i bardzo trwała. Produkujemy go również zgodnie z normą EC i UL.

I boczna ściana z dużymi, przezroczystymi oknami, które wpuszczają światło dzienne do pokoju. Jest jasne, kiedy pracujesz w środku. Jest także łatwy do skonfigurowania i spakowania. Więc jeśli potrzebujesz urządzenia w większości stałego i transportowane do miejsca od czasu. Nadmuchiwany namiot będzie twoim dobrym chioce.

Poniżej znajduje się ten sam model w różnych kolorach w celach informacyjnych:

Nasze usługi:

1. My odpowiemy na twój e-mail, gdy tylko go otrzymamy.

2. Skype i telefon są otwarte 24 godziny na Twoje żądanie.

3. TQC dla każdego procesu produkcyjnego.

4. 24-godzinny test zadurzenia i deflacji dla każdego produktu, aby uniknąć wycieku powietrza.

5. Prowadzimy dalsze działania po zakończeniu usługi, jeśli coś nie jest satysfakcjonujące, proszę dać mi znać. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa wymaganiom i rozwiązać problem.

Dostosowane może być do przyjęcia. Jeśli potrzebujesz więcej o rozmiarze, kolorze i logo, pls nam doradzić. A jeśli masz szkic i jakiś specjalny pomysł, możesz się z nami podzielić, chcielibyśmy pracować z Tobą nad perfekcyjnym Wiaduktem nadmuchiwanym, który chcesz.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani mobilny dmuchany wiszący z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie