mobilny Nadmuchiwane zadaszenie

Szczegóły produktu

Ta nadmuchiwana wiata jest szczelna, więc potrzebuje pompy powietrza do jej nadmuchania, po nadmuchaniu może utrzymać nadmuchiwany kształt przez wiele dni, nie potrzebuje pompy powietrza do nadmuchiwania go przez cały czas. Materiał użyliśmy plandeki PCV, która jest wzmocniona siatką wewnątrz i obustronnie powleczona PVC, jest wodoodporna, odporna na promieniowanie UV, trudnopalna i bardzo wytrzymała. Produkujemy go również zgodnie z EC& Standard UL.


Poniżej przedstawiono ten sam model w różnych kolorach w celach informacyjnych:

2019-11-04-16-55-146

I boczna ściana z dużymi przezroczystymi oknami, przez które wpada światło dzienne do pomieszczenia. Wewnątrz jest jasno. Jest również łatwy w konfiguracji i spakowaniu. Jeśli więc potrzebujesz urządzenia w większości na stałe i od czasu do czasu przewożonego na miejsce, nadmuchiwany namiot będzie Twoim dobrym wyborem.


Poniżej znajduje się kilka pytań, które mogą Cię zainteresować.

P: Jak nadmuchać nadmuchiwany namiot?

Odp .: można nadmuchać za pomocą dołączonej elektrycznej dmuchawy / pompy. W zależności od projektu, nadmuchanie namiotu zajmuje zwykle od 3 do 30 minut.

P: Czy możemy używać nadmuchiwanego namiotu samochodowego na wietrze?

Odp.: Tak, sam namiot jest zwykle ciężki, aby stać stabilnie, wykonujemy pierścienie D i dopasowujemy liny do wiązania, aby uzyskać większą stabilność. Możesz także użyć worków z piaskiem lub worków na wodę, aby zwiększyć stabilność. Należy jednak używać w zależności od rzeczywistej sceny.

P: Czy można zrobić z naszymi nadrukami logo?

Odp .: tak. Może być darmowy lub płatny w zależności od ilości, koloru i rozmiaru nadruku. Możesz przesłać nam grafikę w wysokiej rozdzielczości w formacie JPG, PDF lub PSD.

P: Czy możesz przesłać mi szkic projektu, aby potwierdzić przed rozpoczęciem produkcji?

Odp .: tak. Po złożeniu zamówienia możemy wykorzystać Twoje niestandardowe wymagania do wykonania szkicu projektowego i rozpocząć produkcję po potwierdzeniu.

Opcje wysyłki:

1. FedEx / DHL / UPS / EMS, od drzwi do drzwi;

2. Drogą powietrzną lub morską, jeśli duży wymiar, odbiór lotniska / portu;

3. Klienci określający spedytorów lub metody wysyłki do uzgodnienia!


Nadmuchiwany namiot daje Ci możliwość zaoszczędzenia dużej ilości wydatków, az drugiej strony zapewnia przenośne schronienie w ruchu, które jest całkowicie bezpieczne i dostępne w szerokiej gamie, w podstawowych potrzebach i pojemności. Nie musisz wynajmować i rezerwować namiotu od żadnego organizatora imprez lub dekoratora, jeśli masz ze sobą własny i najlepszy nadmuchiwany namiot.

Hot Tags: mobilny Nadmuchiwany wiata, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like