Nadmuchiwany namiot garażowy z baldachimem

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Yolloy oferuje produkty dostosowane, zgodnie z preferencjami klienta lub w zależności od różnych warunków i wybrać różne specyfikacje, kolory, dekoracje, itp.Tutaj możesz sprawdzić gotowy nadmuchiwany namiot garażowy od YOllOY, są one bardzo podobne, ale duża różnica dla funkcji.

different models of car detail tent

Nasz garaż jest wykonany w system rur uszczelnionych powietrzem. Po pompowaniu powietrza może być utrzymywane w środku przez wiele dni,wystarczy dodać powietrze na 2-3 dni później. Średnica rury powietrznej wynosi 0,5 m. Tak więc wewnętrzny dostępny rozmiar to 8mLx4mWx3.5mH. Materiał jest przezroczysty PCV i PVC plandeka, które siatki wzmocnienia wewnątrz i obu stron PVC powlekane. Jest wodoodporny, odporny na promieniowanie UV i trudnopalny. Powyżej tych właściwości pokazują, że ten namiot jest bardzo odpowiedni do zewnętrznych mobilnych samochodów paiting szczegółowo działa.Tutaj proszę sprawdzić kilka szczegółów tego standardowego namiotu

details of inflatable car painting tent
W porównaniu z normalnym namiotem z metalowej ramy, namiot z ramą powietrzną jest łatwy w konfiguracji. Wystarczy spłaszczyć namiot, a następnie conect zawór powietrza i pompy, będzie wstać sam. Ten proces wymaga około 10 minut.
Oto kilka podobnych modeli i zdjęcia witryny od naszego klienta dla twojego odniesienia. Życzę, abyś się zainteresował.

Różne nadmuchiwane wiaty zadaszenia garażu projekt namiotu ma różne stopnie wsparcia, zakup musi wziąć pod uwagę własne cele. (Rozmiar namiotu można dostosować do potrzeb klienta)

IT-091

IT-091-3

IT-091-2

Możemy dostosować nadmuchiwane wiaty zadaszenia namiot garażowy zgodnie z życzeniem.


Nadmuchiwany kolor namiotu:

Wyłącznie w celach informacyjnych; zewnętrzne kolory plandeki to: kamuflaż dżungli, kamuflaż pustynny, cyfrowy kamuflaż, czerwony, niebieski, zielony, pomarańczowy, biały (oczywiście niektórzy klienci lubią szwy, takie jak czerwone i niebieskie szwy itp.) Szary, czerwony, żółty, niebieski, zielony; koniec kolorów tkaniny są: czerwony, niebieski, zielony; zgodnie z własnymi preferencjami lub środowiska i wybrać odpowiedni kolor oh.


Zalety:

Łatwe do przenoszenia, szybkie nadmuchiwane listwy, miękka rama bez twardych przedmiotów, lekka waga pakowana do przenoszenia dla jednej osoby.

Narzędzia nadmuchiwane: elektryczna pompa powietrza.

Cały namiot jest składany i pakowany do torby. Gdy używany do otwierania pakietu wyrównane rogi, inflacja może być utworzona w 5-10 minut (w zależności od wielkości namiotu określa czas nadmuchiwany).

Jeśli jakieś specjalne wymagania dotyczące rozmiaru, projektu, koloru i logo, pls adivce mnie swobodnie.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot garażowy z baldachimem, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie