Inflatable Carport Canopy Garage Tent

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Inflatable Carport Canopy Garage Tent


Szczegół:

Nadmuchiwane namioty są zwykle produktami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta, zgodnie z preferencjami klienta lub w zależności od środowiska i wyborem różnych specyfikacji, kolorów, dekoracji itp.

nadmuchiwany namiot garażowy do namiotu samochodowego jest namiotem stelaża powietrznego. Średnica rury powietrznej wynosi 0,5 m. Tak więc dostępny wewnętrzny rozmiar to 8mx4mWx3,5mH. Ten model jest uszczelniony powietrzem, po napełnieniu powietrze może być utrzymywane przez wiele dni , wystarczy dodać powietrze w 2-3 dni później. Materiał jest przezroczystą plandeką PCV i PCV, która jest wzmocniona siatką wewnątrz i obustronnie powleczoną PVC. Jest wodoodporna, odporna na promienie UV i ognioodporna. Powyżej tych właściwości widać, że ten namiot jest bardzo nadaje się do użytku na zewnątrz.
W porównaniu z normalnym namiotem metalowym, namiot z ramą powietrzną jest łatwy do ustawienia. Wystarczy spłaszczyć namiot, a następnie podłączyć zawór powietrza i pompę, będzie sam się stawał. Proces ten potrzebuje około 10 minut. Jeśli go potrzebujesz szybciej, możesz użyć 2 pomp razem.
Oto kilka podobnych modeli i zdjęcie strony od naszego klienta dla twojego referencyjnego. Będziesz zainteresowany.

Różne konstrukcje namiotów garażowych zadaszonego namiotu mają różne stopnie wsparcia, zakup musi uwzględniać ich własne cele. (Rozmiar namiotu można dostosować do potrzeb klienta)

IT-091

IT-091-3

IT-091-2

Możemy dostosować namiot garażowy nadmuchiwany do zadaszenia namiotu samochodowego zgodnie z Twoją prośbą.

Nadmuchiwany kolor namiotu:

Tylko w celach referencyjnych; zewnętrzne kolory brezentu to: kamuflaż dżungla, kamuflaż pustynny, kamuflaż cyfrowy, czerwony, niebieski, zielony, pomarańczowy, biały (oczywiście niektórzy klienci lubią szwy, takie jak czerwone i niebieskie szwy itp.) Szary, czerwony, żółty, niebieski, Zielony; koniec kolorów tkaniny to: czerwony, niebieski, zielony; zgodnie z własnymi preferencjami lub otoczeniem i wybierz odpowiedni kolor, oh.


Łatwy do przenoszenia, szybki nadmuchiwany profil, miękka ramka bez twardych przedmiotów, lekki pakowany do przewożenia przez jedną osobę.

Nadmuchiwane narzędzia: elektryczna pompa powietrza.

Cały namiot jest składany i pakowany do torby. W przypadku otwarcia narożników o wyrównanym poziomie napełnienia można je uformować w ciągu 5-10 minut (w zależności od wielkości namiotu określa czas nadmuchiwania).

Jeśli jakieś specjalne wymagania dotyczące rozmiaru, projektu, koloru i logo, pls mi swobodnie.


Zapytanie