Nadmuchiwany namiot garażowy z baldachimem

Szczegóły produktu

Yolloy oferuje spersonalizowane produkty, zgodnie z preferencjami klienta lub w zależności od środowiska i wybiera różne specyfikacje, kolory, dekoracje itp., Odpowiadające większości wymagań klienta&# 39.Tutaj możesz sprawdzić gotowy nadmuchiwany namiot garażowy od YOllOY, są one bardzo podobne, ale duża różnica w funkcji.

different models of car detail tent

Wiata Ourgarage jest wykonana w systemie rur uszczelnionych powietrzem. Po nadmuchaniu powietrze może pozostać w środku przez wiele dni, wystarczy dodać je po 2-3 dniach. Średnica przewodu powietrznego wynosi 0,5 m, więc dostępny wewnętrzny rozmiar to 8mLx4mWx3,5mH. Materiał to przezroczysta plandeka PVC i PVC, która wzmacnia siatkę wewnątrz i obustronnie powleczona PVC. Jest wodoodporny, odporny na promieniowanie UV i trudnopalny, a powyższe właściwości pokazują, że ten namiot doskonale nadaje się do prac związanych z malowaniem samochodów mobilnych na zewnątrz.Tutaj sprawdź szczegóły tego standardowego namiotu

details of inflatable car painting tent
W porównaniu ze zwykłym namiotem z metalową ramą , namiot z ramą powietrzną jest łatwy do rozłożenia, wystarczy go spłaszczyć , następnie podłączyć zawór powietrza i pompę , sam się stanie, proces ten zajmie około 10 minut.
Oto kilka podobnych modeli i zdjęcie strony od naszego klienta w celach informacyjnych.

Różne nadmuchiwane zadaszenie namiotu garażowego' projekt ma różne stopnie podparcia, zakup musi uwzględniać własne cele. (Rozmiar namiotu można dostosować do potrzeb klienta)

IT-091

IT-091-3

IT-091-2

Możemy dostosować nadmuchiwany namiot garażowy z baldachimem zgodnie z twoją prośbą.


Kolor nadmuchiwanego namiotu:

Wyłącznie w celach informacyjnych; kolory plandeki zewnętrznej to: kamuflaż dżungla, kamuflaż pustynny, kamuflaż cyfrowy, czerwony, niebieski, zielony, pomarańczowy, biały (oczywiście niektórzy klienci lubią szwy, takie jak szwy czerwone i niebieskie itp.) Szary, czerwony, żółty, niebieski, Zielony; końcówki kolorów ubrań to: czerwony, niebieski, zielony; zgodnie z własnymi preferencjami lub otoczeniem i wybierz odpowiedni kolor oh.


Zalety:

Łatwy do przenoszenia, szybki nadmuchiwany odlew, miękka rama bez twardych przedmiotów, lekki pakowany do przenoszenia przez jedną osobę.

Nadmuchiwane narzędzia: elektryczna pompa powietrza.

Cały namiot jest złożony i zapakowany do torby. Po użyciu do otwarcia wypoziomowanych narożników opakowania, nadmuchanie może powstać w ciągu 5-10 minut (w zależności od rozmiaru namiotu określa czas nadmuchiwania).

Jeśli masz jakieś specjalne wymagania dotyczące rozmiaru, projektu, koloru i logo, proszę mnie swobodnie.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot garażowy z baldachimem, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like