Nadmuchiwana myjnia samochodowa

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwane schronisko myjni samochodowej


Szczegół:

Tak jak powyżej nadmuchiwane schronisko myjni samochodowej, wykonujemy w komercyjnym przezroczystym PCV i plandece PVC, która jest trudnopalna i bardzo trwała. Ponadto używamy profesjonalnej maszyny do zgrzewania, aby zbudować ze sobą dwa kawałki materiału i złożyć go w jeden element. I potrzebuje tylko pompy powietrza do nadmuchiwania go, po napompowaniu może utrzymać nadmuchiwany kształt kilka dni, nie potrzebuje pompy powietrza do nadmuchuj go cały czas, więc jeśli potrzebujesz jednostki głównie na stałe i od czasu do czasu transportowanej do miejsca. Nadmuchiwany namiot samochodowy będzie twoim najlepszym chioce. Czyż nie

Nasze usługi:

1. Odpowiemy na Twój e-mail, gdy tylko go otrzymamy.

2. Skype i telefon otwierają się 24 godziny na żądanie.

3. TQC dla każdego procesu produkcyjnego.

4. 24-godzinny test zauroczenia i deflacji dla każdego produktu, aby uniknąć wycieku powietrza.

5. Śledzimy Twoje usługi posprzedażne, jeśli coś nie będzie satysfakcjonujące, daj mi znać. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania i rozwiązać problem.

Dostosowane może być do zaakceptowania. Jeśli jakiekolwiek wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i logo, prosimy o poradę. Lub jeśli masz szkic i jakiś specjalny pomysł, możesz również podzielić się z nami, chcielibyśmy pracować z Tobą dla idealnego namiotu samochodowego, który chcesz.


Zapytanie