Nadmuchiwany namiot wiata samochodowa

Szczegóły produktu

To ładne nadmuchiwany namiot do mycia samochodów wiatę. Jest przenośny i łatwy w konfiguracji. Jego skonfigurowanie zajmuje tylko kilka minut.

Poniżej przedstawiono niektóre cechy nadmuchiwane myjnia samochodowa dla odniesienia.
1,Materiał: Plandeka PCV pokryta 3 warstwami
2, Kolor i drukowanie: na zamówienie
3, spawanie cieplne z maszyną o wysokiej temperaturze lub podwójne i czterokrotne szwy za pomocą bezołowiowej gwintu o dużej wytrzymałości;
4, dostępny niestandardowy projekt;
5, certyfikowane pompy powietrzne (CE / UL) powiązane;
6,2-letnia ograniczona gwarancja, a wszystkie produkty zostaną sprawdzone przez osobę trzecią kontroli dep. przed wysyłką;

Tutaj i aso chciałby pokazać więcej szczegółów na temat tego przenośnego namiotu myjni samochodowej, proszę sprawdzić zdjęcie szczegółowe, jak pokazano poniżej:
portable car wash tent

Nadmuchiwany namiot myjni samochodowej Ten mobilny nadmuchiwany namiot myjni samochodowy może być używany do myjni samochodowej, stacji naprawy samochodów, stacji roboczej i garażu samochodowego, itp. Jego ustawienie zajmuje tylko 2-3 minuty. Ponieważ cała rama rury powietrznej w szczelnej strukturze, więc potrzebuje pompy powietrza, aby ją napompować, po nadmuchianiu, może utrzymać nadmuchiwany kształt przez wiele dni, nie potrzebuje pompy powietrza, aby napompować ją przez cały czas.


Akceptujemy niestandardowy rozmiar i projekt. Wszelkie wymagania dotyczące namiotu, w tym większy lub mniejszy rozmiar, nadruk logo lub zmiana koloru namiotu, prosimy o poinformowanie nas o tym.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot wiata samochodowa, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również