Nadmuchiwany namiot do myjni samochodowej

Szczegóły produktu

To' ładny nadmuchiwany namiot do mycia samochodu. To' jest przenośny i łatwy w konfiguracji. Konfiguracja zajmuje tylko kilka minut.

Poniżej przedstawiono niektóre cechy nadmuchiwanego zadaszenia myjni samochodowej w celach informacyjnych.
1, Materiał: plandeka PCV pokryta 3 warstwami
2, kolor i druk: na zamówienie
3, spawanie cieplne za pomocą maszyny wysokotemperaturowej, podwójne i poczwórne szycie za pomocą bezołowiowej wytrzymałej nici;
4, niestandardowy projekt dostępny;
5, certyfikowane pompy powietrza (CE / UL) stowarzyszone;
6,2-letnia ograniczona gwarancja, a wszystkie produkty będą sprawdzane przez niezależny oddział kontrolny. przed wysłaniem;

Tutaj również chciałbym pokazać więcej szczegółów na temat tego przenośnego namiotu do myjni samochodowej, sprawdź szczegółowe zdjęcie, jak pokazano poniżej:
portable car wash tent

Nadmuchiwany namiot do mycia samochodu Ten mobilny nadmuchiwany namiot do mycia samochodu może być używany do myjni samochodowej, stacji naprawy samochodów, stacji roboczej i garażu samochodowego, itp. Konfiguracja zajmuje tylko 2-3 minuty. Ponieważ cała rama rury powietrznej jest hermetyczna, więc potrzebuje pompy powietrza do jej nadmuchania, po nadmuchaniu może utrzymać nadmuchiwany kształt przez wiele dni, nie potrzebuje pompy powietrza do nadmuchiwania go przez cały czas.


Akceptujemy niestandardowy rozmiar i projekt. Wszelkie wymagania dotyczące namiotu, w tym większy lub mniejszy rozmiar, nadruk logo lub zmiana koloru namiotu, daj nam znać.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot wiaty do myjni samochodowej, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż,
Zapytanie

You Might Also Like