Nadmuchiwany samochód Spary Booth Workshop Tent

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Nadmuchiwany samochód Spary Booth Workshop Tent


Szczegół:
nadmuchiwany warsztat jako kabina natryskowa
Rozmiar: 7 * 6 * 5m
Waga: 87 kg
Kolor biały
Gama nadmuchiwanych rozwiązań w dowolnym miejscu jest zaprojektowana dla doświadczonych techników mobilnych lub serwisantów, mobilnych usług terenowych i wymagań paramilitarnych. Zakres stacji roboczych, wypełniając potrzebę pracy w chronionym, bezpiecznym i kontrolowanym środowisku, na zewnątrz w terenie. Zostały one zaprojektowane w celu ochrony serwisanta i pojazdu lub jego obrabianego przedmiotu przed deszczem, słońcem i pyłem podczas wykonywania prac na budowie.

  

Nadmuchiwany warsztat lub nadmuchiwany namiot jest zwarty, prosty i wzniesiony przez niedoświadczonego
personnell w ciągu kilku minut po naciśnięciu przycisku. Wykorzystując powietrze do wsparcia, czas ustawiania jest szybki i nie ma potrzeby uciążliwych tyczek lub niszczenia ziemi. Czas pakowania jest również szybki. Doświadczony technik może ustawić Schronienie jest mniej niż pięć minut. Pakiety trwają około dziesięciu minut.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani namiot warsztatowy na nadmuchiwane kabiny na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie