Namiot warsztatowy nadmuchiwanego samochodu Spary Booth

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Asortyment nadmuchiwanych namiotów warsztatowych można zabrać wszędzie. Rozwiązania przestrzenne są przeznaczone dla doświadczonych mobilnych techników lub personelu serwisowego, mobilnych usług terenowych i wymagań paramilitarnych. Szeroka gama stanowisk pracy, zaspokaja potrzebę pracy w chronionym, bezpiecznym i kontrolowanym środowisku na zewnątrz. Mają one na celu ochronę serwisanta i pojazdu lub jego obrabianego przedmiotu przed deszczem, słońcem i kurzem podczas wykonywania pracy na budowie.


Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe zdjęcia nadmuchiwanej kabiny samochodowej w celach informacyjnych.


Personnel w kilka minut za naciśnięciem przycisku. Dzięki wykorzystaniu powietrza do podparcia czas ustawiania jest szybki i nie ma potrzeby stosowania uciążliwych słupów ani uszkadzania słupków naziemnych. Czas pakowania również jest szybki. Doświadczony technik może założyć schronienie w mniej niż pięć minut. Pakowanie zajmuje około dziesięciu minut.

Poniżej więcej zdjęć dla twojego ref. Jeśli potrzebujesz podobnego namiotu nadmuchiwanego, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.
inflatable workstation tent

Gwarancja:
1, testujemy każdą nadmuchiwaną kabinę lakierniczą przez 3 dni, aby upewnić się, że piłka jest dokładnie zszyta.
2, zapewniamy kawałki materiału i klej do naprawy w przypadku
3, poprowadzimy Cię do naprawy produktu przez cały okres użytkowania.
4, okres gwarancji jakości wynosi 2 lata.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot warsztatowy z kabiny samochodowej na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot warsztatowy kabiny samochodowej, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie