Namiot warsztatowy nadmuchiwanego samochodu Spary Booth

Szczegóły produktu

Asortyment nadmuchiwanych namiotów warsztatowych można zabrać wszędzie. Rozwiązania przestrzenne są przeznaczone dla doświadczonych mobilnych techników lub personelu serwisowego, mobilnych usług terenowych i wymagań paramilitarnych. Szeroka gama stanowisk pracy, zaspokaja potrzebę pracy w chronionym, bezpiecznym i kontrolowanym środowisku na zewnątrz. Mają one na celu ochronę serwisanta i pojazdu lub jego obrabianego przedmiotu przed deszczem, słońcem i kurzem podczas wykonywania pracy na budowie.


Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe zdjęcia nadmuchiwanego samochodu Spary Booth w celach informacyjnych.


Personnel w kilka minut za naciśnięciem przycisku. Wykorzystując powietrze do podparcia, czas ustawiania jest szybki i nie ma potrzeby stosowania uciążliwych słupów ani uszkadzania słupków naziemnych. Czas pakowania również jest szybki. Doświadczony technik może założyć schronienie w mniej niż pięć minut. Pakowanie zajmuje około dziesięciu minut.

Poniżej więcej zdjęć dla twojego ref. Jeśli potrzebujesz podobnego namiotu nadmuchiwanego, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.
inflatable workstation tent

Gwarancja:
1, testujemy każdą nadmuchiwaną kabinę lakierniczą przez 3 dni, aby upewnić się, że piłka jest dokładnie zszyta.
2, Zapewniamy części materiału i klej do naprawy w przypadku
3, poprowadzimy Cię do naprawy produktu przez cały okres użytkowania.
4, okres gwarancji jakości wynosi 2 lata.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani namiot warsztatowy z nadmuchiwanym samochodem na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot warsztatowy kabiny samochodowej, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like