Nadmuchiwany namiot garażowy do malowania samochodów

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Nadmuchiwany namiot garażowy do malowania samochodów


Szczegół:
Przenośny garaż malowanie stacji roboczej nadmuchiwany namiot
1) Przenośne stacje robocze YOLLOY Shelter spełniają krytyczną potrzebę wykonywania pracy w każdych warunkach pogodowych, na miejscu, w lokalizacji u klienta lub poza bazą macierzystą.
2) Projektanci zastanawiali się, w jaki sposób jedna osoba może wznieść to poprzez zdalne nadmuchanie, a następnie łatwo je spakować!
3) Powietrze zewnętrzne dostaje się do komory warsztatu natryskowego, gdy komora jest całkowicie wypełniona powietrzem, powietrze wydostanie się na zewnątrz z drugiego końca, gdzie znajduje się filtr z węglem aktywnym, w ten sposób zanieczyszczone powietrze zostanie wyczyszczone przed wyjściem na zewnątrz środowiska.
Oto kilka powiązanych produktów poniżej w celach informacyjnych. Sprawdź.

   

Przenośna, nadmuchiwana kabina natryskowa jest bardzo łatwa do skonfigurowania, nadmuchiwana do użytku i dająca się usunąć w celu transportu do dowolnych miejsc, w których jest to potrzebne. może być używany jako przenośny garaż do malowania i naprawy samochodu lub tymczasowego schronienia samochodowego lub tymczasowych warsztatów i tak dalej.

Lub używany jako stacja napraw samochodów.
Lekki materiał, łatwy w obsłudze.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i niedrogi, nadmuchiwany namiot do garażu do malowania samochodów z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie