Nadmuchiwana kabina lakiernicza

Szczegóły produktu

Jeśli nie masz' nie masz miejsca do malowania, czy' nie możesz sobie pozwolić na konwencjonalny piec natryskowy lub musisz wykonać SMART naprawy.Nadmuchiwana kabina lakiernicza YOLLOY to najlepszy wybór dla Ciebie!


Nadmuchiwana kabina lakiernicza jest idealna dla mobilnych warsztatów, zapewniając czyste, dobrze wentylowane środowisko pracy wolne od ograniczeń pogodowych i, co najważniejsze, chroniące środowisko przed szkodliwymi emisjami.Nadaje się również do komory izolacyjnej do przyciemniania szyb lub oklein samochodowych. Nadmuchiwana kabina lakiernicza to mobilna kabina lakiernicza z efektem, wykorzystująca jednostkę doprowadzającą powietrze i standardowe filtry przemysłowe, zarówno na wejściu, jak i na wylocie. Drukowanie w kolorze i logo, skontaktuj się z nami.


Fllowing pokazuje pozycje do zainstalowania węgla aktywowanego.
Inflatable paint workstation
dostosowane mogą być dopuszczalne. jeśli masz jakiekolwiek wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i drukowania logo, skontaktuj się z nami.

Nasze usługi:
1. odpowiemy na Twoje zapytanie, gdy tylko je otrzymamy.
2.Skype i telefon są otwarte 24 godziny na żądanie.
3. będziemy śledzić twoją obsługę posprzedażną, jeśli coś nie' nie bądź zadowolony, daj mi znać. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania i rozwiązać problem.
4.Przed dostawą osobiście sprawdzimy, spróbujemy i doświadczymy.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot do malowania samochodów na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: Nadmuchiwana kabina lakiernicza samochodowa, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like