Nadmuchiwany autobus Automatyczny lakier w sprayu Booth

Szczegóły produktu

Nasz nadmuchiwany namiot garażowy jako nadmuchiwany przedmiot, jest bardzo łatwy do spakowania i konfiguracji, a także bardzo wygodny i elastyczny, który jest szeroko stosowany we wszystkich rodzajach pól, nie tylko używany do garażu lakierniczego, ale także w imprezach, reklamach, wydarzeniach, wystawach, weselach, magazynach, kempingach i tak dalej. I jest lekki i przenośny, i nie zajmie miejsca i można przenieść go do dowolnego miejsca, więc co jest bardziej ekonomiczne niż pokryte stałą strukturę i wygodniejsze.

 

Yolloy nadmuchiwana fabryka, która jest profesjonalnym producentem produkcji wszelkiego rodzaju nadmuchiwanych produktów ponad 10-letnim doświadczeniem. Mamy profesjonalny zespół projektowy, zrobimy produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami, , jak rozmiar, kolor, itp., przed produkcją, zrobimy projekty 3D do sprawdzenia przed produkcją, dzięki czemu możesz mieć pomysł na produkt, który będziesz miał.

 

Poniżej znajduje się rysunek 3D nadmuchiwanej kabiny z farbą automatyczną:

3D drawing of the inflatable auto paint booth

 

Drzwi zamykają się za pomocą zamka błyskawicznego, ten nadmuchiwany namiot z zamkiem błyskawicznym ma jeden zamek błyskawiczny trzy drzwi na przednim i tylnym wejściu, i jest zaprojektowany z niektórymi pierścieniami D, ludzie mogą zwinąć drzwi za linę. Każdy nadmuchiwany namiot samochodowy został zaprojektowany z niektórymi pierścieniami D do lamp wiszących lub instalacji elektrycznych. Jeśli używasz do malowania samochodów lub autobusów, zrobimy wejście wentylacyjne z przodu i z tyłu, ten port lotniczy połączy dmuchawę wentylacyjna do cyrkulacji świeżego powietrza, świeże powietrze będzie stąd.

 

Poniżej znajdują się szczegółowe zdjęcia tego nadmuchiwanego stoiska z farbą samochodową:

detailed pictures of this inflatable vehicle paint booth

 

Ta nadmuchiwana wentylowana kabina natryskowa ma 14 okien, a to z siatką filtracyjną i filtrem węglowym na każdym oknie dla namiotu, opary farby pozbędą się z okna, nie wyciągnie zbyt ciasno do dolnych okien, pozostawi trochę miejsca na cyrkulację świeżego powietrza, a opary farby pozbędą się tutaj formy.

 

Szczegółowe zdjęcia nadmuchiwanego namiotu samochodowego, jak pokazano poniżej:

detailed images of inflatable car repair tent

 

Więcej powiązanych produktów mobilnych nadmuchiwanych samochodów szczegółowo namiot:

related products of mobile inflatable car detailing tent

Hot Tags: nadmuchiwany autobus auto spray paint booth, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like