nadmuchiwany namiot do piaskowania i malowania samochodów

Szczegóły produktu

Jeśli używałeś nadmuchiwanego namiotu jako piaskarki sada i spary samochodowej, możesz połączyć go z naszą podwójną dmuchawą (jedna strona do wdechu, a druga do dmuchania). rura.


Namiot ten jest zwykle używany jako namioty do piaskowania sodą i namiot samochodowy. Na szczycie namiotu znajduje się rura powietrzna, na której można przyciąć jakiś otwór. Jeśli chcesz używać go jako namiotu do naprawy samochodów, możesz podłączyć do niego klimatyzację. Zimne powietrze w rurze przepływa , przez otwory, a następnie rozlewa się po namiocie.


Oto szczegółowe zdjęcia nadmuchiwanych namiotów malarskich.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat produktu, skontaktuj się z nami. Dostosowany może być akceptowalny. Wszelkie specjalne wymagania , witamy tutaj.

Cechy nadmuchiwanego namiotu:
1,)Są bardzo trwałe, więc nie musisz się martwić, że zostaną uszkodzone podczas ich użytkowania.

2,)Można go łatwo nadmuchać i opróżnić, a dzięki dmuchawom elektrycznym dołączonym do opakowania zajmuje to nie więcej niż kilka minut.

3,)W pełni konfigurowalny dzięki logo firmy i kolorom.

4,)Wystarczająco duży, aby z łatwością pomieścić w środku największy krajowy samochód

5,)Niedrogi w eksploatacji - wystarczy źródło zasilania dla dmuchaw elektrycznych.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot do piaskowania i malowania samochodów z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot do piaskowania i malowania samochodów, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like