Nadmuchiwany samochodowy namiot naprawczy grade

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Jest to mobilny dwuwarstwowy namiot tunelowy, który specjalnie wykonany do mobilnej tymczasowej naprawy samochodu i jest używany do garażu, magazynu, stanowiska pracy w nagłych wypadkach i tak dalej. Można go szybko i łatwo skonfigurować w około 15 minut. Po zakończeniu prac można go opróżnić i spakować do małego opakowania. Jeśli tego potrzebujesz, nie wahaj się z nami skontaktować, a my zaoferujemy idealny, aby odpowiedni dla Twojego projektu.

Tutaj proszę odnieść się do niektórych szczegółów gotowych nadmuchiwanych samochodowych namiot gradowy

Mocne mocowanie pierścienia D

obie boczne drzwi osłonowe

dostosowane drzwi boczne

Wewnątrz namiotu

inside view


Kolejny gotowy nadmuchiwany namiot naprawczy w innym kolorze

inflatable repair tent

FAQ

P: Jak trwały i długotrwały byłby namiot ten wielki?

Odp.: Jeśli używasz go poprawnie. Namiot z plandeką PCV może trwać 3-5 lat.2 lat gwarancji. Namiot w Oksfordzie może trwać 1-2 lata.pół roku gwarancji.

P: Jak łatwo skonfigurować?

Odp .: Po spłaszczeniu namiotu i podłączeniu go i dmuchawy, ustawienie go wystarczy około 10 minut. Zrobiliśmy wiele mocnych i gładkich zamków błyskawicznych na namiocie,opróżnić go będzie szybciej.

P: materiał łatwy do załatania, jeśli namiot zostanie przebity lub rozdarty? Czy istnieje zestaw poprawek?

Odp .: Materiał, którego użyliśmy, jest plandeką PCV klasy handlowej, jest wzmocniony siatką, a obie strony pokryte PCV. Siła rozdarcia i wąsów wynosi odpowiednio 306,5N i 2603N.  Jeśli używasz go w prawidłowy sposób, nie będzie łatwo uszkodzony. Ale jeśli namiot zostanie przebity lub rozdarty,możesz użyć zestawu łaty i kleju, aby go naprawić. To bardzo proste. I materiały łatanie i instrukcje zapewnimy dla Ciebie.

Dokonywanie na zamówienie jest dostępne. Takie jak rozmiar, kolor i logo itp. Jeśli masz szkic i zdjęcie,pls wysłać go do nas.   

   

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, teraz przynosi jakość, trwałe i tanie nadmuchiwane samochodowy namiot naprawy gradu na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.

Hot Tags: nadmuchiwany samochodowy namiot naprawczy, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie