Nadmuchiwany namiot samochodowy do naprawy gradu

Szczegóły produktu

Jest to mobilny dwuwarstwowy namiot tunelowy, który jest specjalnie zaprojektowany do tymczasowych napraw samochodów i służy do garażu, magazynu, stacji ratowniczej i tak dalej. Można go szybko i łatwo skonfigurować w około 15 minut. Po skończonych pracach można go opróżnić i zapakować w małe opakowanie. Jeśli go potrzebujesz, nie wahaj się z nami skontaktować, a my zaoferujemy idealny do Twojego projektu.

Tutaj proszę odnieść się do niektórych szczegółów gotowego nadmuchiwanego namiotu samochodowego

Mocny D-ring kotwiący

drzwi boczne kurtynowe

niestandardowe drzwi boczne

Wewnątrz namiotu

inside view


Kolejny gotowy nadmuchiwany namiot naprawczy w innym kolorze

inflatable repair tent

FAQ

P: Jak trwały i trwały mógłby być tak duży namiot?

Odp .: Jeśli używasz go prawidłowo.Namiot w plandece PCV może trwać 3-5 lat. 2 lata gwarancji.Namiot w oxford może trwać 1-2 lata. Pół roku gwarancji.

P: Jak łatwo skonfigurować?

Odp .: po spłaszczeniu namiotu i podłączeniu go do dmuchawy, ustawienie go zajmuje tylko około 10 minut. Zrobiliśmy wiele mocnych i gładkich zamków błyskawicznych w namiocie, spuszczamy powietrze szybciej.

P: materiał jest łatwy do łatania, jeśli namiot zostanie przebity lub rozdarty? Czy jest zestaw poprawek?

Odp.: Materiał, którego użyliśmy, to plandeka PCV klasy handlowej, jest wzmocniona siatką i obustronnie powleczona PVC. Jeśli użyjesz go we właściwy sposób, nie będzie łatwo go złamać, ale jeśli namiot zostanie przebity lub rozerwany, możesz użyć zestawu łatek i kleju, aby go naprawić.To' to bardzo łatwe. Oraz materiały i instrukcje dotyczące łatania, które ci zapewnimy.

Wykonanie na zamówienie jest dostępne. Takie jak rozmiar, kolor i logo itp. Jeśli masz szkic i zdjęcie, wyślij je do nas.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot do naprawy gradów samochodowych ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Hot Tags: nadmuchiwany namiot do naprawy gradu samochodowych, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like