Nadmuchiwany namiot do piaskowania samochodów z automatyczną sodą

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot do piaskowania samochodów z automatyczną sodą

Nadmuchiwany namiot do piaskowania Auto Soda jest specjalnie zaprojektowany jako mobilny garaż samochodowy, można go używać jako stacji konserwacji samochodów mobilnych lub farby w sprayu do samochodów w środku. Lub po prostu użyj go jako schronu samochodowego. Jest łatwy w konfiguracji i deflacji.


Przedmiot nr. IT-091-8
Rozmiar 8mLx4Wx3mH lub można dostosować
Materiał Plandeki PCV (klasa Commerail)
Kolor i rozmiar można dostosować
Waga około 112 kg
Wielkość opakowania 100 x 75 x 75 cm
Termin płatności
T / T lub western union
Wytwarzanie czasu 10 dni roboczych po odzyskaniu 50% wpłaty

1. Nasz namiot nadmuchiwany jest przeznaczony dla przenośnych detali. Ustawia się w ciągu kilku minut. Dzięki czasowi napełniania wynoszącemu zaledwie kilka minut będziesz szybko pracował w każdych warunkach pogodowych.

2. W nadmuchiwanym garażu nie stracisz dni ze względu na deszcz, śnieg lub wiatr. Zapewnia również cień w gorące i słoneczne dni. Podczas gdy twoi konkurenci utkną w domu przy złej pogodzie, nadal będziesz wykonywał pracę.

3. Niestandardowe drzwi zostaną przymocowane bezpośrednio do ciężarówki roboczej, zapewniając łatwy dostęp do narzędzi. Inne opcje obejmują okna, uchwyty na piasek i banery na zewnątrz namiotu.

Dostosowane mogą być dopuszczalne. Jeśli masz jakiekolwiek wymagania, prosimy o poradę. A jeśli masz szkic i kilka specjalnych pomysłów, możesz się z nami podzielić, chcielibyśmy pracować z Tobą nad doskonałymi dmuchanymi przedmiotami, które chcesz.

Poniżej więcej zdjęć w różnych kolorach produkowanych przez nas.

przenośna kabina do malowanianadmuchiwany namiot warsztatowyHermetyczne kabiny natryskowe na sprzedaż

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i niedrogi, nadmuchiwany namiot do piaskowania samochodów z automatyczną i produkcyjną fabryką. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie