Nadmuchiwany namiot do piaskowania automatycznej sody

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot do piaskowania sodowego został specjalnie zaprojektowany jako mobilny garaż samochodowy, można go używać jako mobilnej stacji konserwacji samochodów lub malować w sprayu samochody wewnątrz. Lub po prostu użyj go jako wiata samochodowego. Jest łatwy w konfiguracji i opróżnianiu.

1. Nasz nadmuchiwany namiot namiotowy jest przeznaczony dla mobilnych detalistów. Ustawia się w ciągu kilku minut. Dzięki zaledwie kilku minutom napompowania będziesz gotowy do pracy w każdych warunkach pogodowych.

2. Z nadmuchiwanym garażem wygrałeś' nie tracisz dni na słowo z powodu deszczu, śniegu lub wiatru. Daje cień również w upalne i słoneczne dni. Podczas gdy Twoi konkurenci tkwią w domu przy złej pogodzie, nadal nie będziesz wykonywać swojej pracy.

3. Niestandardowe drzwi będą przymocowane bezpośrednio do ciężarówki roboczej, zapewniając łatwy dostęp do narzędzi. Inne opcje obejmują okna, uchwyty na worki z piaskiem i banery na zewnątrz namiotu.


Fllowing to trójwymiarowy rysunek projektowy w celach informacyjnych.
Inflatable Soda Sand Blasting Tent
Inflatable Auto Car Tent
Dostosowane może być akceptowalne. Jeśli jakieś wymagania, prosimy o poradę. Lub jeśli masz szkic i kilka specjalnych pomysłów, możesz również podzielić się z nami, chcielibyśmy współpracować z Tobą w celu uzyskania idealnych nadmuchiwanych przedmiotów, które chcesz.
Poniżej więcej zdjęć w różnych wykonanych przez nas kolorach.Inflatable Auto Tent
Hot Tags: nadmuchiwany automatyczny namiot do piaskowania sodą, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like