Nadmuchiwany namiot do piaskowania piaskiem samochodowym

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot Soda Sand Blasting jest specjalnie zaprojektowany jako mobilny garaż samochodowy, można go używać jako mobilnej stacji konserwacji samochodów lub farby natryskowej do samochodów w środku. Lub po prostu użyć go jako wiata samochodowa. Jest łatwy w konfiguracji i opróżnienia.

 

1.Nasz nadmuchiwany namiot schroniony jest przeznaczony dla mobilnych detali. Ustawia się w ciągu kilku minut. Z czasem inflacji zaledwie kilka minut będziesz działać szybko w każdych warunkach pogodowych.

 

2.Z nadmuchiwanym garażem nie stracisz dni słownych z powodu deszczu, śniegu lub wiatru. Daje również cień w gorące i słoneczne dni. Podczas gdy twoi konkurenci utknęli w domu przy złej pogodzie, nadal będziesz się wykonywać swoją pracę.

 

3.Niestandardowe drzwi zostaną przymocowane bezpośrednio do samochodu służbowego, co zapewni Ci łatwy dostęp do narzędzi. Inne opcje obejmują okna, uchwyty na worki z piaskiem i banery na zewnątrz namiotu.


Fllowing to rysunek projektowy 3D dla twojego odniesienia.
Inflatable Soda Sand Blasting Tent
Inflatable Auto Car Tent
 
Dostosowane mogą być dopuszczalne. Jeśli jakiekolwiek wymagania, pls prosimy doradzić nam. Lub jeśli masz szkic i kilka specjalnych pomysłów, możesz również podzielić się z nami, chcielibyśmy pracować z Tobą nad idealnymi nadmuchiwanymi przedmiotami, które chcesz.
 
Poniżej więcej zdjęć w różnych kolorach produkowanych przez nas.Inflatable Auto Tent
Hot Tags: nadmuchiwany namiot do piaskowania piaskiem samochodowym, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie