Komercyjne nadmuchiwane namioty do automatycznej naprawy gradu

Szczegóły produktu

Ten konkretny nadmuchiwany namiot naprawczy został zaprojektowany do transportu. W porze deszczowej burze gradowe mogą z pewnością spowodować pewne szkody. Ustawienie tego namiotu na lokalnym supermarkecie lub na prywatnej parceli może znacznie zwiększyć Twój biznes. Dzięki temu namiot będzie łatwo widoczny, ze względu na swój ogromny rozmiar, a także fakt, że będzie on znajdował się w ruchliwym, dobrze znanym miejscu.


Zgodnie z rysunkiem projektu 3D niebieskiego nadmuchiwanego namiotu do naprawy auto gradientu.
 inflatable auto hail tent-3D design drawing

Czy masz na myśli konkretną koncepcję swojego nadmuchiwanego namiotu do naprawy gradu? Jeśli tak, nasz wysoce doświadczony zespół będzie współpracował z Tobą, aby dostarczyć wyjątkową konstrukcję nadmuchiwanej kopuły, która spełni Twoje potrzeby.

FAQ:

P1: Czy mógłbyś wykonać nadmuchiwany namiot samochodowy na zamówienie?

Odp .: tak. Jeśli masz zdjęcie i rozmiar, możemy wykonać dla Ciebie nadmuchiwany namiot na zamówienie.

P2: Czy możesz wydrukować moje zdjęcie lub logo na nadmuchiwanym namiocie naprawczym?

Odp .: Tak, potrzebujemy Twojego zdjęcia lub logo na wykresie wektorowym utworzonym przez CorelDraw lub Adobe Illustrator.

P3: Czy organizujesz wysyłkę?

Odp.: Tak, możemy zorganizować wysyłkę drogą morską, lotniczą lub ekspresową, zależy to od naszych klientów.

P4: Jak rozpocząć zamówienie i zorganizować dostawę?

Odp .: rozpoczniemy produkcję po otrzymaniu wpłaty w wysokości 50%, po zakończeniu zamówienia prześlemy Ci prawdziwe zdjęcia w celu potwierdzenia i poprosimy o przesłanie salda, a następnie wyślemy je do Ciebie.

P5: Jak wyczyścić nadmuchiwany automatyczny namiot?

O: Po prostu użyj mydła lub czystej wody. Nie używaj żadnych rozpuszczalników.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałe i tanie komercyjne nadmuchiwane namioty do naprawy samochodów gradowych z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: komercyjne nadmuchiwane namioty samochodowe do naprawy gradu, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like