Nadmuchiwana stacja robocza / hermetyczny nadmuchiwany namiot kabiny lakierniczej

Szczegóły produktu

Ten nadmuchiwany namiot do stacji roboczej służy do warsztatu samochodowego, serwisu samochodowego, kabiny lakierniczej i warsztatu samochodowego i tak dalej.


Nadmuchiwany namiot samochodowy jest konstrukcją szczelną, a po nadmuchaniu powietrze można zatrzymać w środku przez cały dzień. Jest w 100% wodoodporny. A ściana boczna jest przezroczysta, aby wpuszczać światło dzienne do pomieszczenia. Wewnątrz jest jasno. Jest łatwy w konfiguracji i pakowaniu. Więc jeśli potrzebujesz urządzenia w większości na stałe i od czasu do czasu transportowanego do miejsca, jest to bardzo odpowiednie dla Ciebie.


Oto kolejny przykład, który stworzyliśmy wcześniej.
Rysunek projektowy 3D:
Spray Booth Tent

Zakończona produkcja, jak poniżej:
Inflatable Spray Tent


Dostosowane może być akceptowalne.Jeśli masz jakiekolwiek wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i logo, poinformuj nas o tym. Lub jeśli masz szkic i jakiś specjalny pomysł, możesz również podzielić się z nami, chcielibyśmy pracować z Tobą nad idealnym namiotem samochodowym, który chcesz.


Fllowing to ten sam model w innym kolorze w celach informacyjnych:inflatable workshop tent


Dlaczego właśnie my ?

1. bezpieczny

Wszystkie nasze projekty i produkty są ściśle kontrolowane zgodnie z normami bezpieczeństwa, aby upewnić się, że wszystkie części zabawek nie wyrządzą krzywdy dzieciom. Wszystkie części metalowe są gładkie, a części plastikowe nie są toksyczne, mają właściwości anty-ultrafioletowe, zgodne z normą CE.


2. wysoka jakość

Wierzyliśmy, że duszą produktów jest jakość. Zapewniamy, że nasze produkty będą się zachowywały w bardzo dobrym stanie po długim okresie użytkowania lub nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Wszystkie części zachowają wysoką trwałość w temperaturach od -15 ° C do +70 ° C.


3. konkurencyjny

Za te same produkty w tej samej jakości i tym samym standardzie zaoferujemy najniższe ceny. Za te same pieniądze będziesz cieszyć się bardziej doświadczonymi projektami, szybszą dostawą, profesjonalnymi instrukcjami instalacji i znacznie lepszymi usługami.

Hot Tags: Nadmuchiwana stacja robocza / hermetyczny nadmuchiwany namiot kabiny lakierniczej, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like