Nadmuchiwana stacja robocza / nadmuchiwany nadmuchiwany namiot kabinowy

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Nadmuchiwana stacja robocza / nadmuchiwany nadmuchiwany namiot kabinowy


Szczegół:
Nadmuchiwana stacja robocza / nadmuchiwany nadmuchiwany namiot kabinowy

Namiot warsztatowy służy do warsztatu samochodowego, serwisu samochodowego, kabiny lakierniczej i warsztatu samochodowego itp.
Namiot ten ma konstrukcję szczelną powietrzem. Podczas nadmuchiwania powietrze może być utrzymywane w środku przez jeden dzień. Jest w 100% wodoodporny. Ściana boczna jest wolna, aby światło dzienne mogło dostać się do pomieszczenia. Jest jasny, gdy pracujesz w środku. Jest łatwy w konfiguracji i pakowaniu. Więc jeśli potrzebujesz urządzenia w większości stałego i transportowane do lokalizacji od czasu do czasu. Jest to bardzo odpowiedni dla Ciebie.
Dostosowane może być do przyjęcia. Jeśli potrzebujesz więcej o rozmiarze, kolorze i logo, pls nam doradzić. Jeśli masz szkic i jakiś specjalny pomysł, możesz się z nami podzielić, chcielibyśmy pracować z Tobą nad idealnym namiotem samochodowym, który chcesz.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani, nieprzepuszczający powietrza, nadmuchiwany namiot do kabin natryskowych na sprzedaż w swojej profesjonalnej i produktywnej fabryce. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie