Nadmuchiwana stacja robocza / szczelny nadmuchiwany namiot natryskowy

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Ten nadmuchiwany namiot stacji roboczej służy do warsztatu samochodowego, naprawy samochodów, kabiny natryskowej i warsztatu konserwacji samochodów i tak dalej.


Nadmuchiwany namiot samochodowy jest konstrukcją uszczelnioną powietrzem. Po pompowaniu powietrza może być trzymany w środku przez majowy dzień. Jest w 100% wodoodporny. A ściana boczna jest czysta, aby światło dzienne weszło do pokoju. Jest jasny, gdy pracujesz w środku. Jest łatwy w konfiguracji i pakowania. Więc jeśli potrzebujesz jednostki w większości stałe i transportowane do miejsca od czasu do czasu. Jest bardzo odpowiedni dla Ciebie.


Poniżej znajduje się drugi przykład, który zrobiliśmy wcześniej.
Rysunek projektowy 3D:
Spray Booth Tent

Zakończono produkcję w następujący sposób:
Inflatable Spray Tent


Dostosowane mogą być dopuszczalne. Jeśli jakiekolwiek wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i logo, pls doradzić nam. Lub jeśli masz szkic i jakiś specjalny pomysł, możesz również podzielić się z nami, chcielibyśmy pracować z Tobą dla idealnego namiotu samochodowego, który chcesz.


Fllowing są tego samego modelu w innym kolorze dla odniesienia:inflatable workshop tent


Dlaczego warto wybrać nas?

1.Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze projekty i produkty są ściśle kontrolowane zgodnie z normami bezpieczeństwa, aby upewnić się, że wszystkie części zabawek nie wyrządzą szkody dzieciom. Wszystkie części metalowe są gładkie, a części z tworzyw sztucznych są nietoksyczne, anty-ultrafioletowe właściwości, zgodne z normą CE.


2. Wysoka jakość

Wierzyliśmy, że jakość jest duszą produktów. Zapewniamy, że nasze produkty będą kee w bardzo dobrym stanie po długim czasie użytkowania, a nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Wszystkie części zachowają wysoką trwałość między temperaturą -15 ° C ~ + 70 ° C.


3.Konkurencyjność

Dla tych samych produktów w tej samej jakości i tym samym standardzie, zaoferujemy Ci najniższe ceny. Z taką samą ilością pieniędzy, będziesz cieszyć się bardziej doświadczonymi projektami, szybszą dostawą, profesjonalną instrukcją instalacji i znacznie lepszymi usługami.

Zapytanie