Nadmuchiwana kopuła Clear Snow Globe

Szczegóły produktu


Nadmuchiwana kopuła Clear Snow Globe


Szczegół:
Czysta kula śnieżna z matą powietrzną
Ludzie mogą wchodzić do kuli śnieżnej, robić zdjęcia i ustawiać dekoracje wewnątrz kuli śnieżnej
Dno to mata powietrzna wykonana z plandeki PCV.
Istnieje zdejmowane tło, które można zmienić na inny temat.
Poniżej znajduje się proces nadmuchiwania

Z czego wykonana jest podłoga i / lub podstawa?

Aby obniżyć koszty wysyłki, podłoga i podstawa są wykonane z plandeki PCV o grubości 0,55 mm. Ten materiał jest bezpieczny, mocny i trwały.


2. Czy mogę używać mojej jednostki na zewnątrz, czy jest ona przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego?

Możesz używać naszych jednostek wewnątrz lub na zewnątrz, dmuchawa jest ustawiona z ziemi, więc woda deszczowa nie może jej dotknąć.


3. Chcę wyspecjalizowanej kuli śnieżnej innej niż ta, którą widzę na Twojej stronie, czy możesz to zrobić i ile będzie kosztować?

Możemy zrobić wszystko, co chcesz. Koszt zależy od różnych czynników, takich jak rozmiar, czas realizacji i złożoność. Bez względu na to, czego chcesz, możemy to zrobić. Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail, abyśmy mogli opracować dla Ciebie bezpłatną wycenę.


4. Jak długo zajmie ustawienie kuli śnieżnej?

Pierwsze ustawienie kuli śnieżnej zajmie około 2 godzin w przypadku samodzielnego urządzenia, podczas gdy urządzenie do wchodzenia zajmie 4 osoby 2-3 godziny, aby w pełni zmontować pierwszy raz.


5. Czy sprzedajesz za granicę?

Tak, będziemy sprzedawać w dowolnym miejscu na świecie.


6. Czy mogę wybrać zdjęcie w tle?

Oczywiście mamy dla Ciebie różne motywy tła. Jeśli chcesz mieć własne zdjęcie, to jest w porządku. Wyślij mi swoje zdjęcie, pomożemy Ci je wydrukować. Zwykle myślę, że to' lepiej zachować więcej zdjęć w tle, bardzo pomogą w użytkowaniu.

Dostawca dmuchanej kopuły Clear Snow Globe

YOLLOY.png

Proszę notować:


Wszystkie nasze nadmuchiwane gry mogą mieć niestandardowy rozmiar i kolor, cena zależy głównie od rozmiaru, złożonego projektu, druku, grubości materiału, technologii szycia itp., Skontaktuj się z Shelley, aby uzyskać więcej informacji i najnowszą cenę !!!


Jeśli chcesz mieć nadmuchiwane przedmioty z innego miejsca, szukasz producenta z Chin, po prostu wyślij zdjęcie do Vivian, mamy profesjonalny zespół projektantów, który zrobi to zgodnie z twoją prośbą.


Hot Tags: nadmuchiwana kopuła z przezroczystą kulą śnieżną, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również