Clear Nadmuchiwana Kopuła pokazowa

Szczegóły produktu

Nadmuchiwana przezroczysta kopuła do reklamy i dekoracji świątecznych.

Na dole znajduje się długi zamek błyskawiczny. Możesz umieścić dużą dekorację przez to, a następnie nadmuchiwanie Nadmuchiwane Advertising Show Dome. I istnieje wiele klamry wokół dna kopuły. Możesz użyć wielu worków z piaskiem, cegieł podłogowych, aby mocno zamocować kopułę, gdy dzień wiatru. Wydrukowane tło nadmuchiwanej przezroczystej kopułki pokaż można wymienny i zmienić dla różnych motywów. Więc bez względu na promocję firmy, reklamy i wakacje. W porządku.

Niektóre podobne modele Nadmuchiwane Advertising Show Dome poniżej.

18OLN9ZN]%41YZ5Q5CN[_C9


Wielofunkcyjna nadmuchiwana przezroczysta kopułka pokazowa

Have fun with snow globe

1,Wydarzenia fotograficzne

Świetnie nadaje się do centrów handlowych lub imprez na świeżym powietrzu, aby umożliwić klientom wejść do gigantycznych śnieżnych kul, aby zrobić sobie zdjęcie. Unikalne wspomnienie na święta. Zmień tło, aby pasowało do motywu.


2, Wyświetlacz stoczni dworska

Potrzebujesz bardzo dużej nadmuchiwanej kuli śnieżnej na swoje wydarzenie?  Nasze gigantyczne kule śniegu i kopuły mogą być dostosowane do Twoich wymagań.

Może być również stosowany w salonach samochodowych.  Pokaż pojazd wewnątrz kuli śnieżnej!

 

3,Atrakcje

Skonfiguruj gigantyczną nadmuchiwaną ludzką kulę śnieżną w parku rozrywki lub innych atrakcjach, w okresie świątecznym i pozwól gościom na zdjęcia zrobione wewnątrz nadmuchiwanej fotobudki śnieżnej globu!


Dostosowane mogą być dopuszczalne, jeśli masz jakiś specjalny pomysł i wymagania pls nie krępuj się dać nam znać, chcielibyśmy pracować z Tobą na idealne jasne kopuły chcesz.

YOLLOY.png

Hot Tags: Clear Nadmuchiwane Reklamy Pokaż Kopuła, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like