Wyczyść ogromny nadmuchiwany świąteczny kula śniegu

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Wyczyść ogromny nadmuchiwany świąteczny kula śniegu


Szczegół:
Czy chcesz, aby impreza lub impreza, taka jak promocja, ślub lub karnawał, były wyjątkowe? I znajdujesz dobre rozwiązanie? Czy myślałeś o śnieżnej kuli? Możemy wykonać kulę śnieżną zgodnie z twoją prośbą. Potrzebujemy od ciebie twojego pomysłu, możemy go zrealizować.
Jak sprawić, by kula śnieżna działała? Tutaj mamy zdjęcie do pokazania.

Ze względu na duży rozmiar i masę miękkiej podstawy, istnieje duże pytanie dotyczące transportu, dlatego zapewniamy tylko część nadmuchiwaną. W razie potrzeby możemy wykonać kulę śnieżną z platformą powietrzną.

Cuctomized może być do zaakceptowania. Jeśli masz jakiekolwiek wymagania dotyczące rozmiaru i tła, prosimy o kontakt.


Nadmuchiwana świąteczna kula śnieżna jest bardzo wygodna i elastyczna, co jest szeroko stosowane w imprezach, reklamach,

sport, wystawy, wesela, magazyny, kempingi, szpitale i tak dalej, ponieważ jest łatwy w montażu i

odłożenie, przenoszenie, Co więcej, jest trwalsze, tańsze i bezpieczniejsze niż stalowe lub betonowe budynki.

tage:

Nasza dmuchana świąteczna kula ma następujące zalety:

1. Najlepsza komercyjna plandeka PVC 0,4 mm do 0,6 mm

Najlepszy materiał jest bardzo ważny dla nadmuchiwanego namiotu. Wszystkie nadmuchiwane namioty YUHONG są wykonane z ognioodpornego plandeki PCV o wysokiej wytrzymałości, a materiał przeszedł test EN71-2-3, ROHS i SGS.

Żywe dzieła sztuki

Zajmujemy się głównie drukiem cyfrowym, drukiem jedwabnym i malowaniem ręcznym. Zaimportowaliśmy cyfrową maszynę drukującą z Japonii, która drukuje szybko i dobrej jakości. Jakość tuszu do drukowania spełnia również standard SGS. Co więcej, na powierzchni druku cyfrowego wykonujemy folię chroniącą przed cieczami, dzięki czemu nasze produkty nie są lepkie i nie blakną, ale utrzymują się przez długi czas.

4. Certyfikowana dmuchawa: do tego nadmuchiwanego namiotu

(1), dmuchawa CE: 220 V 50 HZ, 1100 W, wtyczkę można dostosować;

(2), dmuchawa UL: 115 V, 60 Hz, 1100 W, wtyczkę można dostosować.

5. Łatwa deflacja

Wykonujemy wystarczającą liczbę zamków wentylacyjnych dla każdego nadmuchiwanego namiotu zgodnie z wymaganiami normy EN 14960, co może pomóc w szybszym opróżnieniu tego nadmuchiwanego namiotu. Wzmocnimy wszystkie złącza zamka błyskawicznego, a na zamek błyskawiczny naszywany jest materiał Velcro, który pomaga rozproszyć naprężenia zamka.


Zapytanie