Boże Narodzenie Airblown Nadmuchiwane Snow Globe Namiot

Szczegóły produktu

Ten styl nadmuchiwany namiot kuli śnieżnej jest dostosowany do jednego klienta USA, jest z jednym tłem i dmuchanie fałszywy śnieg, i będzie używany do Christmas.It jest regularne podłogi stylu, to jest płaska na ziemi, więc Pan Klauzula i Pani Klauzula może stanąć lub usiąść na ławce. Jeśli dzieci nie mogą siedzieć na kolanach, więc myśleliśmy, że fajnie byłoby mieć go macha z kuli śnieżnej. A rodziny robić zdjęcia na zewnątrz.


Poniżej znajdują się opinieBoże Narodzenie Nadmuchiwane Globe Namiotze śniegiem:

feedback of inflatable snow globe with snow


Produkujemy wszelkiego rodzaju nadmuchiwane kuli śniegu trawnik i gorącej sprzedaży na rynku, nasz standardowy styl jest tylko jeden globus z regularnej bazy, jeśli chcesz go z tłem i dmuchanie fałszywy śnieg w środku jest dopuszczalne. Możemy również zrobić Christmas Nadmuchiwane Globe Tent z nadmuchiwanym dolnym base i tunelu, wszystkie niestandardowe style są dopuszczalne.

different style of clear inflatable globe tent


O akcesoriach oferujemy dmuchawę powietrza w dwóch stylach, jedna jest standardową dmuchawą powietrza, a druga jest cichą dmuchawą, a ten rodzaj dmuchawy ma niski poziom hałasu i bardzo wytrzymały, może być używany przez 24 godziny w sposób ciągły, a jeden tydzień nie stanowi problemu. Nie jest łatwo sprawić, by kula zbyt nio puchła. Jeśli kupisz nadmuchiwaną kulę śnieżną z nadmuchiwaną dolną podstawą lub tunelem, ponieważ jego szczelna konstrukcja, zaoferujemy pompę powietrza do nadmuchania.

accessories of inflatable snow globe tent


Jest faworyzowany ze względu na szerokie zastosowanie do robienia zdjęć, reklam, kempingu, wakacyjnych zajęć na świeżym powietrzu, targów, wystaw, promocji, schronienia na świeżym powietrzu, wiaty samochodowej itp. Można go łatwo zainstalować w imprezach, parkach, centrach rozrywki, podwórku, ogrodach i tak dalej.

Różne wykorzystanie jasnego nadmuchiwanego namiotu globus jak poniżej:

different usage of the clear inflatable globe tent


FAQ

1. Czy mogę mieć niestandardowy projekt z osobistym logo firmy?

Tak, niestandardowe logo jest dostępne. I potwierdzimy projekt z tobą przed produkcją, więc na pewno dostaniesz to, co chcesz do rzeczywistego wykorzystania, po prostu zaoferuj nam obraz w dowolnym formacie wykonanym przez PDF lub Adobe Illustrator


2. Jak długi jest twój czas dostawy?

Zwykle około 10-15 dni roboczych po otrzymaniu 50% depozytu


3. Jak długo potrwa dostawa?

Ekspresowo i powietrze zajmie około 5-7 dni, podczas gdy drogą morską zajmie około 20 ~ 35 dni.


4. Czy oferujecie akcesoria, takie jak dmuchawy / pompy, zestawy naprawcze?

Tak, każdy element jest wyposażony w wystarczającą ilość dmuchaw / pomp CE / UL (zgodnie z systemem elektrycznym w twoim kraju) i zestawów naprawczych.


5. Jak rozpocząć zamówienie?

Rozpoczniemy Twoje zamówienie po otrzymaniu zaliczki, która wynosi 50% całkowitej płatności. Po zakończeniu zamówienia, będziemy wysyłać Ci gotowe zdjęcia. Wyślemy towar do Ciebie po otrzymaniu płatności salda.


6. Co z kontrolą jakości?

Ponieważ dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości jest naszym celem, ten krok jest bardzo ważny dla naszej działalności, nasz QC sprawdzi jeden po drugim, aby potwierdzić, że każdy szczegół produktów jest idealny.

Hot Tags: boże Narodzenie airblown nadmuchiwany namiot kuli śnieżnej, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like