Ogromna nadmuchiwana przezroczysta kula śnieżna o średnicy 7,5 m

Szczegóły produktu

Średnica 7,5 M Ogromna nadmuchiwana kula śnieżna


Nadmuchiwana kula z czystego śniegu jest szeroko stosowana jako piłka pokazowa na imprezy promocyjne firmy, dekoracje na święta, takie jak Boże Narodzenie, Holloween, dziękczynienie i nowy rok i tak dalej. Może to być również bal taneczny, aby taniec miał pokaz na scenie. Co więcej, jest to również tymczasowy domek kempingowy, gdy ludzie chcą odpocząć na plaży lub w górach.

Niezależnie od okazji, sprawi, że całe wydarzenie lub działanie będzie wyjątkowe i eleganckie. To jest magiczna bańka.


1. Rozmiar (metry): średnica 3 M-10 M lub według rozmiaru niestandardowego;

2. Materiał: Materiał trudnopalny spełnia normę NFPA-701.

3. Dostępny projekt niestandardowy;

4,3-letnia gwarancja, a wszystkie produkty mogą być sprawdzane przez DEP strony trzeciej. Przed wysłaniem;


Poniżej znajduje się kilka pytań, które mogą Cię zainteresować.

P: Jak długo trwają dmuchane pontony?

A. Żywotność nadmuchiwanego zależy od konserwacji. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z pontonów. Jeśli jakieś małe uszkodzenie przez innych' ostrożność, możesz użyć materiału i akcesoriów w nim do naprawy nadmuchiwanego. I jak zwykle, jeśli potrafisz go właściwie używać, możemy mieć na to 3 lata gwarancji.

P: Jaki' to sposób wysyłki, który możemy wybrać?

Odp.: Przesyłkę można zorganizować drogą morską lub lotniczą. Koszt wysyłki powinien zapłacić kupujący. Koszt wysyłki lotniczej jest znacznie wysoki, ale dostawa zajmuje krótki czas, zwykle w ciągu 5-7 dni Koszt wysyłki morskiej jest niższy, to' jest bardzo ekonomiczny w przypadku dużego nadmuchiwanego przedmiotu, ale otrzymanie towaru zajmuje bardzo dużo czasu, klient musi samodzielnie wykonać deklarację celną importu. Zwykle czas wysyłki morskiej wynosi 15-30 dni lub więcej, głównie zależy od harmonogramu linii żeglugowej'

P: A co z pakietem

Odp.: Najpierw pakujemy nadmuchiwany dywan, a następnie wkładamy paczkę do torby brezentowej, aby paczki nie zostały zniszczone podczas procesu dostawy. Abyś mógł szybko znaleźć swój towar, wklejamy papier znakowy z numerem zamówienia.

P, chcę próbkę? Czy możesz nam dostarczyć bezpłatnie?

Odp.: Nie dostarczamy bezpłatnych próbek naszym klientom, ponieważ próbka jest zbyt duża do wysłania i będzie nas to kosztować dużą sumę pieniędzy. Więc po prostu dostarczamy materiał próbny lub sugerujemy zakup jednego produktu jako próbki.

P: Jaką gwarancję dajesz?

Odp.: Nasze nadmuchiwane gry mogą być używane dłużej niż 3 lata. Jeśli jest uszkodzony, można go naprawić za pomocą kleju i materiału ... Do każdego nadmuchiwanego produktu wyślemy worek z zestawem.

Proszę zapytać o dalsze informacje.


Hot Tags: Ogromna nadmuchiwana kula śnieżna o średnicy 7,5 m, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również