Nadmuchiwana platforma pływająca do stacji dokującej

Szczegóły produktu

Nadmuchiwana łódź platformowa może być twoją prywatną wyspą, jest to bardzo doskonały spokój, dodaj nową perspektywę do swojego doświadczenia żeglarskiego, biorąc komfort jachtu jeszcze bliżej brzegu. Z platformą przesyłane z tyłu jachtu lub zakotwiczone poza plażą, można wybrać dokładnie, gdzie chcesz być i stworzyć doskonały spokój.

Ponton nadmuchiwany dok łodzi może zrobić bezpieczną zabawę sportów wodnych, jest jeszcze łatwiejszy. Świetne miejsce do zabawy w wodzie z przyjaciółmi i rodziną. Ty i Twoi goście mogą cieszyć się wieloma sportami i aktywnościami, łatwo wymieniając się z jednego do drugiego. Nie tylko zapewnia fantastyczną platformę pływania, ale także idealne miejsce do opalania i relaksu. Pokryta miękką powierzchnią bez poślizgu i niezwykle stabilna dzięki unikalnemu systemowi balastu, nadmuchiwana platforma Yolloy oferuje bezpieczne miejsce do aktywności na wodzie.

Ten pływający dok jachtowy jest wykonany przez szwy kroplowe materiału, które wewnątrz mają tysiące równoległych pionowych prętów połączonych dwiema warstwami powierzchniowymi, dzięki czemu po nadmuchaniu będzie bardzo stabilny jak panel drewniany. A stroną jest plandeka z PVC. Włączenie silnych przenośnych uchwytów ze wszystkich stron pozwala na szybki i natychmiastowy dostęp z wody, zrobiliśmy również serię pierścieni D, które pozwolą właścicielom połączyć wiele tratw. Powierzchnia pokryta deluxe drewna tekowego EVA warstwy dla lepszego zapobiegania śliskie.

Szczegółowe zdjęcia tej nadmuchiwanej platformy jachtowej:

Detailed pictures of yacht inflatable platform

Yolloy nadmuchiwane przedstawia nowe ochraniacze dla swoich platform rekreacyjnych, gdzie ludzie mogą zrelaksować się w pobliżu wody lub dokować swoje narty wodne bezpiecznie podczas uprawiania sportów wodnych na jachcie.

Podczas gdy nadmuchiwane zjeżdżalnie i narty wodne są zawsze ostoją pozycji na pokładzie większości jachtów, te ekstrawaganckie i bardzo kreatywne zabawki podniecą nawet najbardziej zjadliwego pasażera. Nowa platforma dokowania do łodzi jest pływającą platformą i idealnym wsparciem dla jachtów, jest to dobre idealne zabawki wodne w lecie.

Dok ich skutery wodne bezpiecznie podczas uprawiania sportów wodnych na jachcie:

enjoying water sports on the yacht

W nieustannym dążeniu do idealnego rozwiązania, zaprojektowaliśmy nasze platformy, aby mieć możliwość przekształcenia się z platformy wypoczynkowej gotowych do pracy w solidne nadmuchiwane narzędzie do konserwacji. Wystarczy dodać lekką, niepoślizgową pokrywę, aby chronić platformę, a twoja załoga może łatwo czyścić, lakier, farbę, polerować i mieć kadłub jachtu wyglądający nieskazitelnie przed opuszczeniem portu.

Luksusowa warstwa pokrycia z drewna tekowego EVA jest niewypoślizgowa, jest trwała, ale łatwa do czyszczenia, co sprawia, że platformy te są idealnym narzędziem do wykonywania prac z farbą i lakierami, a także rutynowych cotygodniowych upadków kadłuba i codziennego usuwania sadzy generatora. Wszystkie deluxe drewna tekowego EVA warstwy pokrycia jest wykończenie platformy w naszym zakresie mogą być nadal połączone end-to-end pozwalając użytkownikom na gigantyczne platformy robocze w okresach stoczni. Można je przekształcić po prostu w narzędzie do konserwacji z wykorzystaniem dodatku Konserwacja.

Platforma pływająca do doku jachtowego może być w użyciu konserwacji, jak pokazano poniżej:

Yacht dock floating platform can be in maintenance usage

Zrobiliśmy wiele jachtów nadmuchiwanych platformy pontonowej przed i do innego wykorzystania,więcej powiązanych pontonów dokujących, jak poniżej:

related boat dock pontoon

FAQ:

P: Z czego wykonane są nadmuchiwane platformy pontonowe?

Odp .: Jest wykonany przez spadek szwów materiału, które wewnątrz mają tysiące równoległych pionowych prętów połączonych dwiema warstwami powierzchniowymi, tak, że po nadmuchiwać będzie bardzo stabilny jak panel z drewna. A stroną jest plandeka z PVC.

P: Jak nadmuchać nadmuchiwany dok jachtowy?

O: Może nadmuchać przez pompę elektryczną w zestawie. Zwykle trwa tylko 5 do 15 minut, aby nadmuchać platformę w zależności od projektu.

P: Czy można zrobić z naszych nadruków logo?

Odp .: Tak.Może być za darmo lub opłata w zależności od ilości, kolor drukowania i rozmiar. Możesz wysłać nam grafikę o wysokiej rozdzielczości w formacie JPG, PDF lub PSD.

P: Co się stanie, jeśli dok zostanie przebity?

Odp .: Ze względu na ciągłe powietrze, platforma jachtowa może być nadal wysadzana i używana tak długo, jak obszar uszkodzeń nie jest duży. Uszkodzenia można naprawić za pomocą maszyny do szycia, a platforma dokująca z plandeki PCV może być również po prostu naprawiona przez nasz zestaw naprawczy (plastry materiałowe i klej).

P: Czy możesz wysłać mi szkic projektu, aby potwierdzić przed produkcją?

Odp .: Tak.Po złóż zamówienie, możemy użyć niestandardowych wymagań, aby szkic projektu i rozpocznie produkcję po potwierdzeniu.

Hot Tags: dok jachtowy nadmuchiwana platforma pływająca, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like