Platformy przenośne nadmuchiwane Dok pływający

Szczegóły produktu

W przeciwieństwie do drewna dock ten nadmuchiwane dock jest wygodne wspinać się na i salon na z dodatkową korzyścią jest kompaktowy, chowany i wymaga żadnej konserwacji, inne niż proste czyszczenie. Szybko nadmuchać, każdy AirDock może być wyposażony w pompy wysokociśnieniowe rękę i ocenić więc będzie na wodzie w minutach. Kiedy you'e zrobione, Dock powietrza jest łatwe do spakowania i schować w łodzi, camper lub kabiny podczas nie w użyciu.

water dock platform

Waży tylko 30 kg i pomiaru 200 x 100 x 26 cm (bez uwzględnienia wzrostu cen) w swój własny niestandardowy torba, AirDock składa się z portage w umyśle. Co oznacza, że jest równie łatwo spakować i transportu jak nasza super compact dmuchane kajaki i SUPs. I podczas nie w użyciu, można po prostu schować AirDock w łodzi, camper lub kabiny.

YOLLOY ODKRYTY, jeden z czołowych producentów i dostawców, teraz przynosi jakości, trwałe i tanie przenośny nadmuchiwane Dok pływający platforma na sprzedaż ze swojej fabryki profesjonalne i wydajne. Pod ścisłą kontrolą jakości i system zarządzania możemy zapewnić Ci wysokiej jakości i dobrą wydajność produktów.
Hot Tags: przenośne nadmuchiwane floating dock platformy, producenci, dostawcy, fabryki, tanio, Sprzedam
Zapytanie

You Might Also Like