Pływający basen z ochroną meduz

Szczegóły produktu

Nie ma lepszej ochrony przed wzmacniaczem Jellyfish GG; to także nowa zabawka wodna do zabawy na pokładzie. CAŁKOWICIE EKOLOGICZNE, BEZ CHEMICZNYCH PRODUKTÓW Basen ochronny Jellyfish to dodatkowy element bezpieczeństwa na pokładzie Twojej łodzi, który zapewnia i pozwala na najbezpieczniejszą i najbardziej relaksującą kąpiel w morzu w dowolnym miejscu io każdej porze, nawet w nocy.


Nadmuchiwany pływający basen to lekki, kompaktowy i przenośny system ochrony przed meduzami, który jest całkowicie bezpieczny i całkowicie nadający się do recyklingu, a także utrzymuje dzieci w pobliżu, bezpieczne i chronione. Pływający basen zachwyci również dorosłych i dzieci, ponieważ jest to idealne miejsce do zabawy w morzu lub bezpiecznego i świeżego drinka na przykład na pływającym macie…

Sam basen morski tworzy zamknięty obszar, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, gdy na pokładzie są dzieci, ale także dla wszystkich, ponieważ są chronione przed meduzami, rybami, sąsiednimi łodziami, ruchem łodzi podczas kotwiczenia, brudem, tworzywami sztucznymi, przynosi wiele spokój ducha, więcej miejsca wokół łodzi, prywatność i zabawa.


Zobacz następujące! Możesz bezpiecznie leżeć na morzu lub spokojnym słońcu, pozwolić Meduzy z dala od siebie.

details of tube sea pool


Dlaczego warto wybrać nadmuchiwany pływający basen w wodzie?

Bez względu na to, jakiego rozmiaru lub koloru potrzebujesz, możesz go odpowiednio dopasować. Jest lekki i łatwy do przenoszenia, a do jego przechowywania zajmuje niewiele miejsca. Co więcej,' można go skonfigurować w kilka minut. Naprawdę dobry pomysł na posiadanie pływającego basenu w morzu, jeziorze lub innej otwartej dzikiej wodzie na łodzi.


Dlaczego warto wybrać nadmuchiwany nadmuchiwany YOLLOY?

Na pewno otrzymasz od nas produkt w 100% zadowolony. Każdy z nas ma ścisłe szkolenie przed kontaktem z naszym cennym klientem. Mamy możliwość zaoferowania Ci wszystkich szczegółów, o których chcesz wiedzieć, oraz lepszych sugestii. Co ważniejsze, nasi wykwalifikowani pracownicy mają pełne doświadczenie ponad 2 lata, a niektórzy pracownicy pracowali już nad nadmuchiwanymi przedmiotami przez ponad 10 lat. Dbają o każdy szczegół. Po zakończeniu, każdy element zostanie przetestowany co najmniej 24 godziny i zrobi zdjęcia wszystkich szczegółów do sprawdzenia.


Różne rodzaje pływających basenów Jellyfish Protection w celach informacyjnych

kinds of inflatable floating pool

Hot Tags: pływający basen ochrony meduzy, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like