dmuchana zjeżdżalnia jachtowa

Szczegóły produktu

Szczegóły:


Nadmuchiwana zjeżdżalnia jachtowa to doskonały sposób na maksymalizację emocji związanych z przygodami żeglingu.

Nasze nadmuchiwane kciuki ze zjeżdżalni jachtów są specjalnie skonstruowane i zaprojektowane specjalnie, aby pasowały do inżynierii twojego statku i mogą być systematycznie zaprojektowane tak, aby pasowały nawet do największych jachtów.

W istocie, nie ma prawie żadnego limitu tego, co jest możliwe podczas projektowania niestandardowego slajdu jachtu.

Nadmuchiwane kciuki ze zjeżdżalni jachtowych są łatwe w konfiguracji i przechowywaniu i są zbudowane z najwyższej jakości materiałów.

Wszystkie nadmuchiwane kciuki ze zjeżdżalni jachtu są dopasowane na zamówienie do konkretnego jachtu. Nie ma "z półki" slajdów, które pasuje do wszystkich statków. Aby ustalić, jakiej wersji slajdów jacht będzie potrzebował, musisz zrozumieć, że wszystkie nasze slajdy są mierzone pionowo od góry poręczy (lub najwyższego punktu), nad czym ślizga się, aż do linii wodnej. Gdy już poznamy tę wysokość, możemy ustalić wersję slajdu i podać ofertę zakupu.

inflatable-yacht-slide-5570

yacht-water-slide-new

Rozmiar: Dostosowany

Materiał: Wysokiej jakości miernik PVC 0,9 mm, który jest ognioodporny i wodoodporny

Kolor: Dostosowany


Nasze usługi

Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową i znajdujesz swoje ulubione style, możesz wysłać zapytanie do nas. Jeśli nie możesz znaleźć nadmuchiwanych produktów


chcesz, powiedz nam, online lub e-mail . Możemy poprowadzić Cię do wyboru, a my możemy polecić odpowiedni przedmiot zgodnie z opisem.


Po wybraniu stylów, będziemy cytować. Poza tym podamy koszt wysyłki. Jeśli jesteś zadowolony ze wszystkich warunków i złożyć zamówienie, przed produkcją, wyślemy projekt szkicu, aby potwierdzić. Z pewnością będziemy utrzymywać kontakt ze wszystkimi naszymi postępowaniami produkcyjnymi i wysyłać zdjęcia po zakończeniu produkcji.


Następnie zorganizujemy wysyłkę i wyślemy Ci niezbędne dokumenty, które pomogą Ci wyczyścić cła. Po otrzymaniu


towaru i nie wiem jak używać, prosimy o natychmiastowy kontakt z nami. Możemy ci powiedzieć, jak obsługiwać lub wysłać ci film.

Hot Tags: dmuchana zjeżdżalnia jachtowa, producenci, dostawcy, fabryka, tania, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like