nadmuchiwana zjeżdżalnia jachtowa

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Detale:


Dmuchana zjeżdżalnia jachtowa to idealny sposób na zmaksymalizowanie emocji związanych z żeglarskimi przygodami.

Nasze nadmuchiwane kciuki do slajdów jachtów są budowane na zamówienie i zaprojektowane specjalnie w celu dopasowania do konstrukcji twojego statku i mogą być systematycznie zaprojektowane tak, aby pasowały nawet do największych jachtów.

Zasadniczo praktycznie nie ma ograniczeń co do tego, co jest wykonalne przy projektowaniu niestandardowej zjeżdżalni jachtowej.

Nadmuchiwane kciuki do slajdów jachtowych są łatwe do ustawienia i przechowywania i są zbudowane z materiałów najwyższej jakości.

Wszystkie nadmuchiwane kciuki do slajdów jachtów są dostosowane do konkretnego jachtu. Nie ma slajdu „z półki”, który pasowałby do wszystkich statków. Aby ustalić, jakiej wersji zjeżdżalni będzie potrzebował twój jacht, musisz zrozumieć, że wszystkie nasze zjeżdżalnie są mierzone pionowo od górnej części poręczy (lub najwyższego punktu), na którym zjeżdżalnia będzie montowana, aż do linii wodnej. Po poznaniu tej wysokości możemy ustalić wersję prowadnicy i podać wycenę zakupu.

nadmuchiwany jacht-zjeżdżalnia-5570

jacht-zjeżdżalnia wodna-nowy

Rozmiar: dostosowany

Materiał: Wysokiej jakości 0,9 mm PCV, który jest ognioodporny i wodoodporny

Kolor: dostosowany


Nasze Usługi

Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową i znajdujesz swoje ulubione style, możesz wysłać do nas zapytanie. Jeśli nie możesz znaleźć nadmuchiwanych produktów


chcesz, powiedz nam, online lub e-mail. Pomożemy Ci wybrać i możemy polecić odpowiedni produkt zgodnie z opisem.


Po wybraniu stylów wycenimy. Poza tym podamy koszt wysyłki. Jeśli jesteś zadowolony ze wszystkich warunków i złożysz zamówienie, przed produkcją prześlemy projekt szkicu do potwierdzenia. Z pewnością skontaktujemy Cię z wszystkimi naszymi procesami produkcyjnymi i wyślemy zdjęcia po zakończeniu produkcji.


Następnie zorganizujemy wysyłkę i wyślemy ci niezbędne dokumenty, które pomogą ci w odprawie celnej. Kiedy otrzymasz


towar i nie wiem jak korzystać, prosimy o natychmiastowy kontakt z nami. Możemy Ci powiedzieć, jak obsługiwać lub wysyłać Ci wideo.

Zapytanie