Nadmuchiwany pływak rury

Szczegóły produktu

Wysokiej jakości nadmuchiwany mętnik do rury na wodzie

Nadmuchiwane pływaki kablowe mogą być używane do obsługi instalacji jako pływaki rurowe, pływaki węży i męty kablowe.

Ze względu na elastyczność nadmuchiwanych pływaków, produkt jest łatwy w użyciu w tymczasowych projektach. Element jest idealny do projektów, w których kabel, rura lub wąż nie mogą przeciągać się po dnie. Na większości dna znajdziesz wiele szorstkich skał, a to spowoduje uszkodzenie kabla, rury lub węża.

Brak uszkodzonych kabli

Pływaki kablowe są szeroko stosowane do podparcia kabli podczas prac związanych z lądowaniem i przyciągania na plaży. Jest to alternatywa dla bardzo płytkich instalacji wodnych.

Kabel nie będzie spowodować uszkodzenie spowodowane szorstkim dnem. Za pomocą kabla unosi się poziomo na wodzie. Pływaki kablowe są najczęściej używane w płytkich wodach. Po zakończeniu projektutomożna łatwo wyczyścić.

Nasz pływak kablowy jest dostępny w różnych rozmiarach, ale najczęściej używany jest pływak kablowy 600. THjest spławik kablowy może przenosić ciężar do 600 kg.

floating Cablefloating Cable2-1Cable with inflatable floats


Nadmuchiwane pływaki kablowe dostępne w pojemnościach 100 – 1000 kg. Niestandardowe rozmiary dostępne na życzenie.


Nasza usługa:

1. Odpowiemy na Twój e-mail, gdy tylko go otrzymamy.

2. Skype i telefon jest 24 godziny otwarcia na żądanie.

3. TQC dla każdego procesu produkcyjnego.

4. 24-godzinny test infatuation & deflation dla każdego produktu, aby uniknąć wycieku powietrza.

5. Śledzimy twój po-service, jeśli coś nie jest zadowolony, proszę dać mi znać. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Twojemu zapotrzebowaniu i rozwiązać problem.

 

Dostosowane mogą być dopuszczalne. Jeśli jakiekolwiek wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i logo, pls doradzić nam. Lub jeśli masz szkic i jakiś specjalny pomysł, możesz również podzielić się z nami, chcielibyśmy pracować z Tobą dla idealnego namiotu samochodowego, który chcesz.


Hot Tags: nadmuchiwany pływak rur, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż,
Zapytanie

You Might Also Like