Nadmuchiwany basen z pływającym oceanem

Szczegóły produktu

Bezpieczny sposób pływania w oceanie we własnym prywatnym, kompensowanym, nadmuchiwanym basenie oceanicznym zapewniającym ochronę przed kontaktem z meduzami i innymi niechcianymi życiem morskim. Pływanie jest zamknięte z ciasno tkane siatki bezpiecznie utrzymanie przyjaciela i rodziny z dala. Skonfiguruj swój idealny nadmuchiwany basen oceaniczny za pomocą specjalnie zaprojektowanej platformy lub łącząc nasze standardowe rozmiary.Możemy zaprojektować dostosowane platformy dla Twojego jachtu i zabrać twoją platformę do najwyższego poziomu zindywidualizowanego luksusu.

different style pools


Nie wahaj się rozpocząć luksusowe życie superyacht z naszego pływającego basenu

have a great fun with floating swimming pool


Luksusowe życie jachtowe również nie może mniej poniżej projektów.

other toy for yacht


Yolloy produkuje się od wielu lat specjalizującą się w nadmuchiwanych zabawkach. Jesteśmy dobrzy w projektowaniu różnych modeli, aby odpowiednie wszelkie wymagania. Więc nie wahaj się dać mi znać żadnego z twoich dobrych pomysłów, na pewno pomoże, aby to w rzeczywistości i będziesz zadowolony z naszych przedmiotów.


FAQ:

P: Jeśli produkt do gry wody jest bezpieczny dla palyer?

Odp .: Szczelniejsze nadmuchiwane do gier wodnych seryjny jest uszczelniony przez high hear spawalniczej maszyny do pracy, wydaje się tylko jeden materiał kawałek, używamy bardzo trwałe plandeki PVC, aby produkcji i przetestować produkt, aby upewnić się, że nie wycieki. Każdy produkt, który należy przetestować i dokładnie sprawdzić przed wysyłką.

P, Chcę próbki? Czy możesz zapewnić nam za darmo?

Odp .: Uprzejmie rozumiemy, że nie dostarczamy bezpłatnych próbek naszym klientom, ponieważ próbka jest zbyt duża, aby wysłać i będzie nas kosztować dużą sumę pieniędzy. Dostarczamy więc tylko przykładowy materiał lub sugerujemy zakup jednego produktu jako próbki.

P: Czy możesz zaprojektować jeden specjalnie?

Odp .: Tak, prześlij nam szczegóły i szkic lub zdjęcie swoich wymagań, a zacytujemy Ci naszą najlepszą cenę. Możemy produkować nadmuchiwane produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami, Proszę przesłać nam swój projekt, zdjęcie lub szkic i poinformować nas o rozmiarze i ilości niestandardowych produktów, które chcesz zamówić, zacytujemy Ci naszą najlepszą cenę.

P: czy mogę mieć Twój cennik

Odp.: Odwiedź naszą stronę internetową i wybierz pozycję nr. i e-mail / faks do nas, nasz sprzedawca odpowie odpowiednio na Twoje zapytanie.

Aby uzyskać więcej informacji, pls skontaktuj się z nami.

Hot Tags: nadmuchiwany pływający basen oceaniczny, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like