Nadmuchiwany pływający basen oceaniczny

Szczegóły produktu

Bezpieczny sposób na pływanie w oceanie we własnym prywatnym nadmuchiwanym basenie oceanicznym z siatką, zapewniającym ochronę przed kontaktem z meduzami i innymi niepożądanymi organizmami morskimi. Basen jest otoczony ciasno tkaną siatką, która chroni przyjaciół i rodzinę przed odpłynięciem. Skonfiguruj swój idealny nadmuchiwany basen oceaniczny za pomocą specjalnie zaprojektowanej platformy lub łącząc nasze standardowe rozmiary.Możemy zaprojektować niestandardowe platformy dla Twojego jachtu i przenieść Twoją platformę na najwyższy poziom zindywidualizowanego luksusu.

different style pools


Don' nie wahaj się rozpocząć swojego luksusowego życia na super jachcie z naszym pływającym basenem

have a great fun with floating swimming pool


Życie na luksusowym jachcie może również' t mniej z poniższych projektów.

other toy for yacht


Yolloy od wielu lat specjalizuje się w nadmuchiwanych zabawkach. Jesteśmy dobrzy w projektowaniu różnych modeli, które spełniają wszelkie wymagania. Więc nie' nie wahaj się dać mi znać o swoich dobrych pomysłach, na pewno pomogą je urzeczywistnić i będziesz zadowolony z naszych produktów.


FAQ:

P: Czy gra wodna jest bezpieczna dla palacza?

Odp.: Powietrzny nadmuchiwany serial do gier wodnych jest uszczelniony przez frezarkę spawalniczą o wysokiej słyszalności do wykonania pracy, wydaje się, że tylko jednoczęściowy materiał, używamy bardzo wytrzymałej plandeki PCV do produkcji i testowania produktu, aby upewnić się, że nie ma wycieków . Każdy produkt przed wysyłką musi zostać dokładnie przetestowany i sprawdzony.

P, chcę próbkę? Czy możesz nam dostarczyć bezpłatnie?

Odp.: Prosimy o zrozumienie, że nie dostarczamy naszym klientom bezpłatnych próbek, ponieważ próbka jest zbyt duża do wysłania i będzie nas kosztować dużą sumę pieniędzy. Więc po prostu dostarczamy materiał próbny lub sugerujemy zakup jednego produktu jako próbki.

P: Czy możesz zaprojektować jeden specjalnie?

Odp .: tak, prześlij nam szczegóły i szkic lub zdjęcie swoich wymagań, a my podamy Ci najlepszą cenę. Możemy wyprodukować nadmuchiwane produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami, prześlij nam swój projekt, zdjęcie lub szkic i poinformuj nas o rozmiarze i ilości niestandardowych produktów, które chcesz zamówić, zacytujemy Ci naszą najlepszą cenę.

P: czy mogę prosić o cennik

O: Odwiedź naszą stronę internetową i wybierz numer przedmiotu. i e-mailem / faksem do nas, nasz sprzedawca odpowie na Twoje zapytanie.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Hot Tags: nadmuchiwany pływający basen oceaniczny, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like