Nadmuchiwane pływające platformy rekreacyjne do przystani dla łodzi

Szczegóły produktu

Niezrównany luksus na poziomie wody, nadmuchiwana pływająca platforma to wyjątkowe miejsce do dzielenia się i korzystania z drobniejszych rzeczy w życiu, relaksując się w komfortowych warunkach na jednej z naszych platform. Oferując wolność od granic jachtu, nową przestrzeń, która jest idealna do opalania, znalezienia tej chwili spokoju lub rozkoszowania się błogim zachodem słońca.

Relaks na poziomie wody nie jest możliwe na pokładzie,więc dodaje inny wymiar do naszych gości doświadczenie czarteru. Teraz mają możliwość pływania na własnej małej wyspie z własną drabiną pokładową, pływać w spokoju w płytkiej wodzie i cieszyć się słońcem, zwisając nogami w wodzie w ciszy.

Yolloy prezentuje nowe ochraniacze dla swoich platform rekreacyjnych, gdzie goście mogą zrelaksować się w pobliżu wody lub bezpiecznie dokować swoje narty wodne, delektując się sportami wodnymi na jachcie.

Poniżej przedstawiono różne wykorzystanie tej nadmuchiwanej platformy jachtowej:

different usage of this yacht inflatable platform

different usage of this yacht inflatable platform (2)

Zrobiliśmy wiele rozmiarów przed, jak rozmiar 4x2m, 3x2m, 2x1.5m, 2x1m i tak dalej, a grubość wynosi 10 cm i 20cm, zwykle 20cm jest najlepiej sprzedającym się na rynku, pływalność o grubości 20 cm jest większa niż 10 cm. Dostosowana usługa jest dopuszczalna, jeśli chcesz inny rozmiar, możemy również zrobić dla Ciebie.

Poniżej znajduje się kilka parametrów dla tej nadmuchiwanej platformy rekreacyjnej dla twojego odniesienia:

Maksymalna liczba użytkowników345566
Wymiar2*2*0,2 m3*2*0,2 m4*2*0,2 m4*2*0,3 m4*4*0,2 m4*4*0,3 m
Waga25kg32kg40kg45kg65kg75kg
Maksymalne obciążenie400kg480kg500kg600kg700kg800kg
Drukowanie logoDostępneDostępneDostępneDostępneDostępneDostępne
Projekt niestandardowyDostępneDostępneDostępneDostępneDostępneDostępne

Ten pływający dok jachtowy jest wykonany przez szwy kroplowe materiału, które wewnątrz mają tysiące równoległych pionowych prętów połączonych dwiema warstwami powierzchniowymi, dzięki czemu po nadmuchaniu będzie bardzo stabilny jak panel drewniany. A stroną jest plandeka z PVC. Jest zaprojektowany z uchwytami i pierścieniami D do przenośnego i kotwiczenia. Powierzchnia pokryta deluxe drewna tekowego EVA warstwy dla lepszego zapobiegania śliskie.

Szczegółowe zdjęcia tej nadmuchiwanej platformy dokowej:

Detailed pictures of inflatable boat dock platform

Zrobiliśmy wiele nadmuchiwanych platform pontonowych przed i do innego wykorzystania,więcej powiązanych pontonów dokujących, jak poniżej:related boat dock pontoon

FAQ

1.Co to jest MOQ?

-- Nasz MOQ każdego elementu jest 1szt.

2.Czy możemy zmienić rozmiar i kolor na podstawie oryginału?

- Rozmiar i kolor można zmienić zgodnie z wymaganiami. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat zmienionych pontonów.

3.Czy mogę mieć własne logo lub wzór produktów?

- Tak, możemy wydrukować twoje logo, a jeśli twoje logo nie jest dość skomplikowane, drukowanie logo będzie bezpłatne

4.Co z kontrolą jakości?

- Ponieważ dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości jest naszym celem, ten krok jest bardzo ważny dla naszej działalności, nasz QC sprawdzi jeden po drugim, aby potwierdzić, że każdy szczegół produktów jest idealny.

5.Jak o opakowaniu?

- Użyjemy podwójnych toreb pakujących do naszego nadmuchiwanego produktu: torby PCV + dodatkowej tkanej torby do wysyłki i ciężkiego kartonu do dmuchaw.

6. Czy możesz stworzyć własny projekt?

-- Tak. Możesz wysłać nam własne zdjęcia projektowe z wymaganiami szczegółowymi, a następnie wyślemy Ci rysunki do potwierdzenia przed produkcją.

Hot Tags: nadmuchiwane pływające platformy wypoczynkowe dok łodzi, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like