Dmuchana tratwa wodna

Szczegóły produktu

Wielofunkcyjna nadmuchiwana deska do łowienia z pływających zabaw wodnych i tak dalej.


Model IM-008-3 Jakość wykonania Spawanie wysokotemperaturowe
Materiał Rzuć ściegi Gwarancja 1 rok
Rozmiar 3 m dł. X 2 m szer. X 0,2 mH Długość życia > 3 lata
Kolor Biała powierzchnia i żółta krawędź lub dostosowane Dostosowane dostępny
Waga 30 kg Pakiet 55 * 45 * 45 cm
funkcje Wysoce trwały, statyczny, nieszkodliwy, wodoodporny i odporny na promieniowanie UV.


inflatable floating deck

Włączenie podkładki antypoślizgowej pozwoli właścicielom wziąć udział w dowolnej liczbie działań. Niezależnie od tego, czy biegasz, skaczesz, czy po prostu odpoczywasz, nie zabraknie Ci opcji do wykorzystania podczas korzystania z nadmuchiwanej tratwy wodnej Yolloy. Włączenie uchwytów ze wszystkich stron pozwala na szybki i natychmiastowy dostęp z wody. Woda Yolloy zawiera również serię D-ringów, które pozwolą właścicielom połączyć wiele tratw razem. Dbałość o przenośność, trwałość i ogólny komfort sprawia, że tratwa wodna Yolloy jest nadrzędnym dodatkiem do każdego jeziora lub plaży.


Marka zabawek wodnych Yolloy doskonale wyważa elementy przenośności, trwałości i komfortu dzięki swojej kolekcji dmuchanych tratw. Nadmuchiwane tratwy Yolloy, prezentujące wszystkie właściwości stabilnego pokładu i wygody płynącej tratwy, stanowią szczyt myślenia o przyszłości w branży zabawek wodnych. Nadmuchiwane tratwy są dostępne w dwóch różnych rozmiarach. Nadmuchiwany pokład tratwy na mokro jest również dostępny do zakupu online w zabawkach wodnych Yolloy.


  • Nadmuchuje się do 1,379 barów (20 psi), co zapewnia bardzo sztywne działanie, i składa się kompaktowo, co ułatwia przechowywanie i transport.

  • Dzięki wytrzymałej konstrukcji z PCV i podwójnym ściankom bocznym zwiększającym wytrzymałość, NRS SUP radzi sobie z otarciami i nadużyciami stylu życia rybaka.

  • Wyjmowane, wymienne, wzmocnione nylonem lamele z tworzywa sztucznego pozwalają dostosować konfigurację i pochłaniają uderzenia bez zerwania.

  • Najwyższej jakości zawór inflacyjny / deflacyjny Leafield D7 dla niezrównanej niezawodności.

Inflatable sub board


Przewaga YOLLOY:

1. bezpieczeństwo. Dbamy o bezpieczeństwo pontonów i dbamy o bezpieczne czynniki, od wyboru materiałów po produkcję. Używamy wodoodpornej i ognioodpornej plandeki PCV do wszystkich nadmuchiwanych gier, takich jak bounce house, nadmuchiwane zjeżdżalnie itp., A materiał przeszedł test Intertek zgodnie z normą EN71. Do chodzenia po wodzie używamy przyjaznego dla środowiska materiału TPU, który jest nietoksyczny, bezwonny i o dobrej odporności hydrolitycznej.

2. trwałość. Wiemy, że trwałość jest również ważnym wskaźnikiem jakości nadmuchiwanej gry, dlatego zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, od wyboru materiału po produkcję.

3. zadowalająca obsługa. Zapewniamy nie tylko gry dmuchane, ale także zapewniamy dobre usługi i rozwiązania naszym cenionym klientom. Odpowiedzi na wszystkie e-maile lub faksy zostaną udzielone w ciągu 24 godzin; Zawsze pytamy klientów, kiedy mamy pytania, zawsze informujemy klientów o prawdziwej sytuacji.

4. dostawa na czas. Nasza punktualna dostawa wynosi 95%. W przypadku opóźnienia poinformujemy klienta z wyprzedzeniem.

5. rozsądne ceny . Nasze ceny nie są najniższe w Chinach, ale są bardzo rozsądne w oparciu o naszą jakość i obsługę.

6. ciągłe doskonalenie. Nigdy nie jesteśmy zadowoleni z tego, co robimy i zawsze staramy się znaleźć lepszą metodę i lepszy materiał, aby nasze nadmuchiwane gry.

7. uczciwość. Prowadzimy interesy w uczciwy sposób. Jeśli nie będziemy w stanie spełnić twoich wymagań, powiemy ci; ale jeśli obiecujemy wam, musimy postępować tak, jak obiecujemy! czekamy na możliwość współpracy z tobą - naszym cenionym klientem.

Yolloy Outdoor Product Co., Limited , z siedzibą w GUANGZHOU, Chiny.
Aby zapewnić klientom kwalifikowane produkty, korzystamy z najlepszych i najnowszych maszyn w produkcji oraz stosujemy surowe zasady dotyczące kontroli jakości produktu.
Nasze produkty zostały wywiezione na cały świat, np. Do Europy, Azji, Ameryki Południowej, Afryki, Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej.
nasze główne produkty : nadmuchiwany namiot, nadmuchiwane reklamy, nadmuchiwane gry wodne, nadmuchiwane zabawki, nadmuchiwane kombi, nadmuchiwany zamek, nadmuchiwany bramkarz, nadmuchiwana zjeżdżalnia, nadmuchiwane miasto zabawy, nadmuchiwane gry sportowe, nadmuchiwana dekoracja, nadmuchiwany model i tak dalej.

FAQ:

P: Jak naprawiamy pontony?
A. Drobne cięcia lub nakłucia nie wpływają na wydajność, gdy nadmuchiwane podczas wyświetlania. Można je łatwo naprawić po wyświetleniu. W przypadku znacznych szkód usługi naprawy fabrycznej są dostępne po bardzo nominalnych opłatach.
Q. Jak długo trwają pontony?
A. Życie nadmuchiwanego zależy od konserwacji. Podczas korzystania z pontonów należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa. W przypadku niewielkich uszkodzeń spowodowanych przez nieostrożność innych, możesz użyć materiału i akcesoriów w nim, aby naprawić nadmuchiwane. I jak zwykle, jeśli możesz używać go we właściwy sposób, możemy mieć na to 3 lata gwarancji.
P: Chcę próbkę? Czy możesz nam dostarczyć bezpłatnie?
Odp .: Nie dostarczamy darmowych próbek naszym klientom, ponieważ próbka jest zbyt duża, aby ją wysłać i będzie nas to kosztować dużą sumę pieniędzy. Dlatego dostarczamy tylko materiał próbny lub sugerujemy zakup jednego produktu jako próbki.
P: Czy możesz zaprojektować jeden specjalnie?
Odp .: Tak, prześlij nam szczegóły oraz szkic lub zdjęcie swoich wymagań, a my podamy Ci naszą najlepszą cenę. Możemy wyprodukować nadmuchiwane produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami, Prześlij nam swój projekt, zdjęcie lub szkic i poinformuj nas o rozmiarze i ilości niestandardowych produktów, które chcesz zamówić, podamy Ci naszą najlepszą cenę.
P: Czy mogę prosić o cennik?
Odp .: Proszę odwiedzić naszą stronę internetową i wybrać pozycję nr. i e-mailem / faksem do nas, nasz sprzedawca odpowiednio odpowie na twoje zapytanie.
Hot Tags: nadmuchiwana tratwa wodna, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like