Dock pontonu pływający

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nowo zaprojektowane i wyprodukowane przenośne pontony w kształcie litery Y do dokowania do skuterów wodnych, kajaków, kajaków, łodzi KaBoats, małych pontonów oraz innych małych i lekkich jednostek pływających, a także do platformy roboczej. Wykonany z mocnego materiału ściegowego i plandeki PCV, pokryty antypoślizgową powierzchnią EVA.


YOLLOY może wyprodukować pływający dok dostosowany do twoich potrzeb, bez względu na rozmiar, kolor lub kształty, jeśli masz własne pomysły, pomożemy sprawdzić, czy jest wykonalne i zaoferujemy ostateczne rozwiązanie lub projekt w celach informacyjnych.

functions


Poza tym można go opróżnić do niewielkich rozmiarów do przenoszenia lub przechowywania. To niezwykłe atuty w porównaniu z innymi dokami o konstrukcji szkieletowej.

Y pontoon platform-2


Funkcja tej stacji dokującej

Ten nadmuchiwany dok będzie bardzo pomocny w parkowaniu łodzi. Konstrukcja w kształcie litery Y zapewniająca duże wejście. Ponadto pływający dok może elastycznie dostosowywać się do łodzi. Platforma zapewni również stabilne lądowanie, ponieważ utrzyma łódź stabilnie.

Zapytanie